Google Pixel 4 wreszcie pokazany - nowoczesna technologia w smukłej obudowie

Google Pixel 4 wreszcie pokazany - nowoczesna technologia w smukłej obudowie

Opublikowano 15.10.2019 17:29 -


To na ten moment czekali wszyscy fani sprzętu od Google. Pixel 4 wreszcie oficjalnie ujrzał światło dzienne i prezentuje się naprawdę świetnie! Wszystkie plotki na jego temat okazały się prawdziwe, włącznie z dzisiejszą zapowiedzą wersji kolorystycznych. Przekonajcie się zatem sami, czym postanowił zaskoczyć nas producent, ukazując swojego nowego smartfona.

Trzeba zacząć od tego, że Pixel 4 dostępny będzie w dwóch wersjach: standardowej oraz XL. Będą się one różniły od siebie zaledwie rozmiarem ekranu i niewielką ilością funkcji, które nie mają większego znaczenia dla właściwej oceny. Jeśli chodzi o najpopularniejsze możliwości oraz specyfikację techniczną, nikt z Was nie powinien być zawiedziony.

pixel 4

Pixel 4 sterowany gestami oraz nową wersją Asystenta Google

Zapewne wielu z Was spodziewało się takiego obrotu sprawy. Nowy smartfon od Google zostanie wyposażony w zaawansowany system obsługi gestami, co znacznie ma ułatwić wykonywanie wielu czynności jednocześnie. Będzie on stanowił dopełnienie dla udoskonalonego Asystenta Google, który zyskał przede wszystkim nowy interfejs. Jest on również znacznie dokładniejszy i szybszy w swoim działaniu, co pozwala na sprawne wyszukiwanie ważnych informacji. A co poza tym?

asystent google

Funkcja przetwarzania mowy na tekst już dostępna!

Moją uwagę przykuła prezentacja zupełnie nowej aplikacji Recorder, która w porównaniu z poprzednim modelem została znacznie udoskonalona. Przede wszystkim pozwala się odnaleźć w dużej ilości wykonanych nagrań, które można wyszukiwać przy pomocy nowego narzędzia. Użytkownik może również wybrać możliwość zamiany nagrywanego dźwięku na tekst, co staje się coraz bardziej pożądaną funkcją. Co ciekawe, bezproblemowo można w swojej notatce wyszukać konkretny zwrot, bądź daną część nagrania. Trzeba przyznać, że aplikacja może zyskać drugie życie nie tylko na spotkaniach biznesowych, ale również podczas zapisywania własnych spostrzeżeń.

pixel recorder

Ekran OLED oraz aparaty z najwyższej półki

Muszę przyznać, że Google tworząc swojego nowego smartfona, chciał dać użytkownikom sprzęt z najwyższej półki. Pixel 4 to nie tylko multifunkcjonalność oraz świetne parametry, ale również wysokiej jakości obraz. Ci z Was, którzy na bieżąco śledzili wszystkie plotki o nadchodzącym smartfonie, na pewno wiedzieli o tym, że ma on zostać wyposażony w ekran OLED. To, co można było zobaczyć na prezentacji, tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, iż ukazuje on niemal idealny obraz, dbając o najmniejsze detale. Dzięki niemu każdy posiadacz nowego Pixela będzie mógł cieszyć się niesamowitymi przeżyciami wizualnymi. A to oczywiście dopiero początek!

Google zadbał również o wysokiej jakości fotografię, wprowadzając 3 aparaty do swojego smartfona. Każdy z nich odpowiada za zupełnie inną opcję wykonywania zdjęć, pośród których na prezentacji wyróżniono HDR+, Zoom oraz Dark Mode. Poniżej znajdziecie zdjęcia, wykonane w każdym z tych trybów.

Najważniejszy jednak jest fakt, że Pixel 4 jest już dostępny w sprzedaży na Google Store. Każdy użytkownik może wybrać spośród 3 wersji kolorystycznych: czarnej, białej oraz pomarańczowej. Cena jest zależna od konfiguracji, jednak rozpoczyna się już od $799. Jeśli jesteście wielkimi fanami urządzeń Google, to nie czekajcie na ostatni moment!

Wieści z Rozładowani.pl