O DailyWeb

DailyWeb to miejsce które zrodziło się ze zwyczajnego bloga, który niegdyś funkcjonował pod adresem lubik.info. Miejsce w którym dzieliłem się własnymi doświadczeniami ze świata WWW. Chcąc zmieniąc formułę na bardziej globalną i po wielu próbach i osobach, które się przewinęły przez nasz zespół, udało się go ustabilizować.

Piszemy o świecie designu, szeroko pojętym UX, zdarza się o domenach i oczywiście o WordPressie. Ponadto śledzimy wszystkie Geekowe gadżety, bo świat technologii to nasz świat. Mimo, że każdy z nas poświęca się pracy zawodowej, udaje nam się połączyć oba światy i tworzyć aktualny kształt DailyWeb.

Wszystkie nasze osiągnięcia, zasady współpracy i jej zakres znajdziesz na  tej stronie. Tymczasem zapraszam Cię, do zapoznania się z naszym zespołem.

Redakcja DailyWeb

IMG_3422 3-small-kadr

Sebastian Łubik (wszystkie wpisy) ojciec założyciel. Początkowo lubik.info jako miejsce do dzielenia się własnymi doświadczeniami, potem aktualny kształt. Wielki pasjonat WordPress, prawdziwy i absolutny Geek. Pasjonuje się światem UX i ogólnie pojętą technologią WWW. Ciągle poszukujący sposobu do powrotu do branży zawodowej.

 


lukasz

Łukasz Krebok (wszystkie wpisy) Kieruje małym zespołem zajmującym się użytecznością i designem w Wincor-Nixdorf, Od 2013 własna firma tworząca internety – WWW, CMS, CRM oraz wszystko co działa w sieci. CSSa recytuje przez sen oraz uwielbia projektowanie. Oczywiście gadżeciaż..

 


agata

Agata Szargot, (wszystkie wpisy) Projektant szeroko rozumianej grafiki; od RWD, przez aplikacje, po branding oraz rzeczy związane z DTP włącznie. Umysł nie do końca artystyczny – czasem maluje i rysuje, czasem wyliczy całkę. Hobby: wszystko co ma piękny design, jest użyteczne, proste i zrozumiałe.

 


 
Mariusz Lewandowski, (wszystkie wpisy) Trener mediów społecznościowych, współprawadzi zajęcia na studiach MBA WNEiZ UMK. Zachwyca się świetnymi kreacjami marketingowymi, ale czasami spodobają mu się wyjątkowo głupie reklamy. Uzależniony od social media – swój dzień zaczyna i kończy od przejrzenia najpopularniejszych platform społecznościowych.


 Pomagają nam:

Mateusz Zych (wszystkie wpisy), Wojtek Boliński (wszystkie wpisy), Michał Kotfas (wszystkie wpisy), Dariusz Filipek (wszystkie wpisy)

Niegdyś pomagali nam

Łukasz Szendzielarz (wszystkie wpisy), Bartosz Andrzejewski (wszystkie wpisy), Mateusz Gołębiewski (wszystkie wpisy)

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe do członków zespołu znajdziesz na podstronie kontaktowej.

 

Niusletter DailyWeb! Konkursy, ekskluzywne treści i oczywiście brak spamu, obiecujemy :-)