O DailyWeb

DailyWeb to miejsce które zrodziło się ze zwyczajnego bloga, który niegdyś funkcjonował pod adresem lubik.info. Miejsce w którym dzieliłem się własnymi doświadczeniami ze świata WWW. Chcąc zmieniąc formułę na bardziej globalną i po wielu próbach i osobach, które się przewinęły przez nasz zespół, udało się go ustabilizować.

Piszemy o świecie designu, szeroko pojętym UX, zdarza się o domenach i oczywiście o WordPressie. Ponadto śledzimy wszystkie Geekowe gadżety, bo świat technologii to nasz świat. Mimo, że każdy z nas poświęca się pracy zawodowej, udaje nam się połączyć oba światy i tworzyć aktualny kształt DailyWeb.

Publikacje/wystąpienia

Nasze wpisy pojawiały się:

Występowaliśmy:

Wszystkie nasze osiągnięcia, zasady współpracy i jej zakres znajdziesz na  tej stronie. Tymczasem zapraszam Cię, do zapoznania się z naszym zespołem.

Zespół DailyWeb

IMG_3422 3-small-kadr

Sebastian Łubik (wszystkie wpisy) ojciec założyciel. Początkowo lubik.info jako miejsce do dzielenia się własnymi doświadczeniami, potem aktualny kształt. Wielki pasjonat WordPress, prawdziwy i absolutny Geek. Pasjonuje się światem UX i ogólnie pojętą technologią WWW. Ciągle poszukujący sposobu do powrotu do branży zawodowej.


lukasz

Łukasz Krebok (wszystkie wpisy) Kieruje małym zespołem zajmującym się użytecznością i designem w Wincor-Nixdorf, Od 2013 własna firma tworząca internety – WWW, CMS, CRM oraz wszystko co działa w sieci. CSSa recytuje przez sen oraz uwielbia projektowanie. Oczywiście gadżeciaż..

 


agata

Agata Szargot, (wszystkie wpisy) Projektant szeroko rozumianej grafiki; od RWD, przez aplikacje, po branding oraz rzeczy związane z DTP włącznie. Umysł nie do końca artystyczny – czasem maluje i rysuje, czasem wyliczy całkę. Hobby: wszystko co ma piękny design, jest użyteczne, proste i zrozumiałe.

 


zdjecieMariusz Lewandowski, (wszystkie wpisy) Student brandingu & public relations oraz psychologii w biznesie. Zachwycam się świetnymi kreacjami marketingowymi, ale czasami spodobają mi się wyjątkowo głupie reklamy. Tematyka designu także nie jest mi obca. Uzależniony od mediów społecznościowych – swój dzień zaczynam i kończę przeglądem najpopularniejszych portali.

Pomagają nam:

Mateusz Zych, Wojtek Boliński

Niegdyś pomagali nam

Łukasz Szendzielarz, Bartosz Andrzejewski, Mateusz Gołębiewski

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe do członków zespołu znajdziesz na podstronie kontaktowej.

 

Niusletter DailyWeb! Konkursy, ekskluzywne treści i oczywiście brak spamu, obiecujemy :-)