Redakcja

Redakcja

Każde z nas jest inne, ale pasje nas łączą.

Sebastian Łubik

Piszemy o świecie internetu, w postaci nowych mediów i marketingu, designu, nie zabraknie świata mobile, a nasze korzenie sięgają głęboko do technologii WWW. Ponadto śledzimy wszystkie Geekowe gadżety, bo świat technologii to nasz świat. Mimo, że każdy z nas poświęca się pracy zawodowej, udaje nam się połączyć oba światy i tworzyć aktualny kształt DailyWeb.

Sebastian Łubik
Redaktor Naczelny

Poznaj nas

Sebastian Łubik - Redaktor Naczelny / Właściciel

Redaktor Naczelny / Właściciel Sebastian Łubik

Twórca DailyWeb, człowiek orkiestra, utrzymuje tu wszystko w ryzach. Fan nowego marketingu, pięknych desingów, spędzający każdą wolną chwilę nad rozwojem DailyWeb. Zawodowo Project Manager odpowiedzialny za rozwój oprogramowania w rozległym międzynarodowym projekcie. W wolnym czasie rower, ROWER, ROOOWER, video DSLR i motocykl. Gadżeciarz.
Znajdziesz mnie w social mediach:
Łączna liczba artykułów:
Gustaw Grochowski - Redaktor dailyweb / redaktor prowadzący stałka.pl

Redaktor dailyweb / redaktor prowadzący stałka.pl Gustaw Grochowski

Bloger, były rugbysta, projektant. Od ponad dziesięciu lat związany z designem i projektowaniem. Zaczynał jako freelancer, by następnie spędzić kilka lat we wrocławskich agencjach. Aktualnie na etacie Projektanta Interfejsów w jednej z największych firm wydawniczych w polskim internecie. Zawodowo najbliżej mu do tematyki z pogranicza UI i UX. Prywatnie natomiast najbardziej interesuje go branding i budowanie wizerunku marek. Pasjonat nowych technologii, a zarazem wielki gadżeciarz. Hobbystycznie pisze, fotografuje i pije piwo. W wolnym czasie, którego ostatnio ma znacznie za mało, nałogowo pochłania książki. Fanatyk morza i wszystkiego co morskie.
Znajdziesz mnie w social mediach:
Łączna liczba artykułów:
Daniel Buliński - Szef działu TECH

Szef działu TECH Daniel Buliński

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Znajdziesz mnie w social mediach:
Łączna liczba artykułów:
Jakub Karpowicz - Redaktor

Redaktor Jakub Karpowicz

Życiowy oraz zodiakowy lew – dumny, wygodny i wielbiący wszystko co się wiąże z relaksem. Podróże, żeglowanie, wycieczki motocyklem to są chwile dla których żyje. Stały mieszkaniec stolicy, choć korzenie sięgają okolic Olsztyna do których często wraca. Z wykształcenia mechatronik, z zamiłowania fotograf i handlowiec. Po części Yes Man, który podejmie się wszystkiego z czym wcześniej nie miał styczności.
Znajdziesz mnie w social mediach:
Łączna liczba artykułów:
Marcin Gontarski - Szef działu Rozrywka

Szef działu Rozrywka Marcin Gontarski

Kinooperator w warszawskim kinie Iluzjon, podcaster, początkujący twórca kompilacji na YouTube. Od niedawna bloger pod własną banderą, ale wcześniej bywał w wielu popkulturowych portach. Kinomaniak, serialomaniak, fan technologii i nowinek ze świata filmu. Docenia warstwę techniczną - wie, że jeden master-shot znaczy więcej niż 1000 słów, bo kino to przede wszystkim sztuka obrazu. Nie pogardzi dobrym piwkiem czy wieczorem spędzonym przed konsolą.
Znajdziesz mnie w social mediach:
Łączna liczba artykułów:
Łukasz Czulak - Dev / okazjonalny redaktor

Dev / okazjonalny redaktor Łukasz Czulak

Łukasz to nasz expert w płaszczyźnie webdevelopmentu, a więc wszystkie technikalia działania serwisu, motywu czy samego WordPressa zawdzięczamy jemu. Ostatnio równie często pojawia się w charakterze redaktora
Znajdziesz mnie w social mediach:
Łączna liczba artykułów:
Mateusz Chodakowski - autor

autor Mateusz Chodakowski

Zawodowy tester oprogramowania, szuka dziury w całym i zawsze sprawdza drugie dno. Gadżeciarz, z sentymentem wspominający klawiatury fizyczne BlackBerry, zwolennik prywatności w sieci. Fan technologii i klocków Lego, początkujący stoik. W wolnym czasie fotografuje miasto, przyrodę, rzadko ludzi. Niedzielne wieczory najchętniej spędza w karczmie w Novigradzie, ewentualnie terraformuje Marsa.
Znajdziesz mnie w social mediach:
Łączna liczba artykułów:
Krzysztof Żwirski - autor

autor Krzysztof Żwirski

Taki współczesny Leonardo da Vinci, ale nie potrafi malować ani wymyślać rzeczy, za to interesuje się wszystkim. Można z nim porozmawiać zarówno o muzyce Brucknera, jak i o kwantowej superpozycji. Ateista po studiach teologicznych z zamiłowaniem do filozoficznych dyskusji. Gejmer for life, początkujący podcaster, fotograf i przyszły Imperator. Ty widzisz rzeczy i mówisz "Dlaczego?" On marzy o rzeczach, które nigdy nie istniały, i mówi "Dlaczego nie?"
Znajdziesz mnie w social mediach:
Łączna liczba artykułów:
Napisz do nas

MASZ PYTANIA? Napisz do nas

Łap nas nas przez formularz kontaktowy lub telefon.