O taką technologię nic nie robiłem! Jeśli Twoje druga połówka warczy w nocy niczym miś, to pewnie masz spory problem z zaśnięciem. Słuchawki TWS Soundcore Sleep A20 właśnie zadebiutowały, mają przynieść ulgę przy zasypianiu, w zbyt głośnym otoczeniu.

Oczywiście pierwszym krokiem, który powinniśmy powziąć w takim wypadku, jest konsultacja z lekarzem. Chrapanie można leczyć, a może ono być również objawem innych towarzyszących chorób, które należałoby mieć na oku. Również zaburzenia snu to poważny problem, który wymaga konsultacji. Jeśli jednak szukasz chwilowego rozwiązania, to coś dla Ciebie mamy!

//dzisiaj na dailyweb

To Soundcore Sleep A20, które są ulepszoną wersją modelu A10, ktorą przedstawiono w 2020 roku. Jeśli masz problem z hałasem w nocy, to może być w końcu właściwe rozwiązanie!

Soundcore Sleep A20 już na Kickstarter i od maja w sprzedaży!

Soundcore Sleep A20

Soundcore to firma produkująca sprzęt audio jak słuchawki i głośniki Bluetooth. Większość Was może ją dobrze kojarzyć, bo to submarka firmy Anker, która jest potentatem na rynku akcesoriów do komputerów i smartfonów. W 2020 firma postanowiła ulżyć osobom mającym problem z zasypianiem i wprowadziła słuchawki TWS o nazwie Sleep A10. Teraz na rynku debiutuje następca tego modelu.

Soundcore Sleep A20

Soundcore Sleep A20 jest ponoć trzykrotnie skuteczniejszy w izolowaniu dźwięków. Dzieje się to dzięki kilku zabiegom. Po pierwsze słuchawki mają ulepszoną pasywną izolację dźwięku, dzięki specjalnym sylikonowym wkładkom, które składają się z dwóch elementów. Ponoć przekłada się to na 63% izolację dźwięku otoczenia. Dodatkowo jeśli dobrze zrozumiałem, można tu liczyć na dodatkową aktywną redukcję szumów o sprawności powyżej 40 dB. Po trzecie producent wykorzystał tu coś całkiem unikatowego — system automatycznej kontroli poziomu dźwięku, im głośniejsze jest otoczenie i jego hałas, tym głośniej odtwarzana jest muzyka w słuchawkach. To ważna funkcja, bo w aplikacji znajdziemy dziesiątki dźwięków, które mają nas ukoić, zagłuszając hałas. To między innymi odgłosy trzaskającego ogniska, szumów różnego koloru czy odgłosów natury.

Sennheiser Momentum Sport – słuchawki, które zmierzą Wam tętno i temperaturę

Soundcore Sleep A20 zostały stworzone również z myślą o wygodzie. W zestawie znajdziemy trzy rodzaje wkładek, a każda z nich dostępna jest w różnych rozmiarach. Dodatkowo wykonano je z delikatnego materiału, celowo wybranego z myślą o długim używaniu. To wszystko nie koniec. Na pokładzie znalazło się również funkcje śledzenia snu i jego jakości, przypomnienia o porze snu oraz możliwość lokalizowania zagubionych słuchawek.

Soundcore Sleep A20

Czas pracy nowego modelu znacznie się polepszył. Teraz słuchawki wytrzymają do 14 godzin trybu muzyki (80 godzi razem z etui) oraz 10 godzin w trybie snu z ANC (do 55 godzin z etui). Cena słuchawek na wolnym rynku to 149 dolarów. Sprzęt trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu, jednak jeśli nie chcecie kupić go od razu, to producent przygotował ofertę promocyjną na Kickstarterze. Kampania już okazała się hitem, z planowanych 10 000 dolarów udało się zebrać przeszło 1 185 000 dolarów!