HBO GO w Polsce jest jednym z popularniejszych serwisów streamingowych. Usługa została jakiś czas temu odcięta wreszcie od platform cyfrowych i kablówek, dlatego teraz każdy może niezależnie wykupić sobie abonament HBO GO i cieszyć się bogatą ofertą.

Serwis HBO GO jest w Polsce niejako odpowiednikiem usługi HBO Max, która nie tak dawno temu debiutowała na rynku amerykańskim. Sporo pozycji, które pojawiają się w „Maxie” wskakują także do oferty HBO GO.

Ile kosztuje HBO GO w Polsce?

W przeciwieństwie do Netflixa serwis HBO GO ma jeden abonament i nie jest on zależny od ilości kont, jakości transmisji czy innych czynników.

Zasady HBO GO są proste:

  • możemy zrezygnować w dowolnym momencie z abonamentu
  • w cenie jest oglądanie bez żadnych ograniczeń na pięciu urządzeniach, a na dwóch jednocześnie
  • otrzymujemy 7-dniowy darmowy okres próbny

hbo go

Cena abonamentu po darmowym okresie próbnym wynosi 24,90 zł miesięcznie. Jest to stała kwota i na razie nie ma informacji na temat ewentualnych podwyżek.

HBO GO – co obejrzymy w serwisie?

HBO GO to przede wszystkim największe hity serialowe. Nie sposób zapomnieć o kultowej już pozycji, czyli Grze o tron. Serial jest stale dostępny do obejrzenia i zapewne to się nie zmieni, bo jest to oryginalna produkcja HBO.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Siedem rodów walczy na śmierć i życie o władzę nad krainą Westeros.

Oprócz seriali na HBO GO obejrzymy także bogatą kolekcję filmów. W tej chwili popularnością cieszy się cała kolekcja Harrego Pottera, a co jakiś czas pojawiają się i znikają Gwiezdne Wojny, filmy w uniwersum Marvela i wiele, wiele innych kultowych pozycji.

Na bieżąco możecie śledzić nowości w HBO GO pod tym linkiem.

Zobacz nasz VLOG!