Najnowsze technologie w pracy zdalnej to niezwykle przydatne narzędzia. Kurs Microsoft Teams został skonstruowany na potrzeby osób, które pomimo pracy zdalnej bazują na komunikacji z pozostałymi członkami zespołu.

Biorąc udział w tego rodzaju szkoleniu dowiesz się, jak efektywnie zarządzać zespołem i komunikować się z jego członkami oraz pozyskasz narzędzia pomagające w sprawnym dzieleniu się plikami i w realizowaniu projektów. Aplikacja Teams, która powstała z ramienia firmy Microsoft to intuicyjne i niezwykle praktyczne narzędzie, usprawniające wszystkie procesy pracy zdalnej.

Po co został stworzony poradnik Microsoft Teams?

Kurs ten krok po kroku wyjaśnia, w jaki sposób pracować z aplikacją. Rozwiązanie to będzie niezwykle przydatne w administrowaniu zespołami i w codziennej pracy. Dzięki poszczególnym tajnikom, jakie zostaną omówione podczas szkolenia, będziesz mógł poprawić jakość pracy zdalnej i usprawnić komunikację w zespole.

Dla kogo zostało stworzone szkolenie MS Teams?

Kurs MS Teams przeznaczony jest dla każdego, kto w pracy zdalnej potrzebuje być w stałym kontakcie z pozostałymi współpracownikami, którzy biorą udział w realizacji konkretnego projektu. Wszystkie kwestie dotyczące kursu omawiane są od podstaw. Nie trzeba więc posiadać żadnej specjalistycznej wiedzy przed przystąpieniem do szkolenia.

microsoft teams kurs

Kurs MS Teams a komunikacja w zespole

Nadrzędnym celem tego szkolenia jest pomoc w organizacji pracy zespołu. Szkolenie objaśni, jak skutecznie tworzyć poszczególne kanały informacji, dzięki którym żaden członek zespołu nie zostanie pominięty w ważnych kwestiach. Kurs przybliży tajniki tworzenia optymalnych struktur komunikacyjnych, które w przyszłości przełożą się na wymierne efekty pracy. Aplikacja usprawni komunikację poprzez funkcjonalne czaty, rozmowy głosowe i wideokonferencje. Użytkownicy panelu będą mogli w zoptymalizowany i bezpieczny sposób przesyłać sobie ważne pliki i treści. MS Teams pozwoli również odpowiednio planować spotkania wewnętrzne, zrzeszające wszystkich członków zespołu.

szkolenie microsoft teams

Dodatkowe aplikacje

Aplikacja MS Teams może zostać dowolnie rozszerzana poprzez kolejne intuicyjne aplikacje, które będą ogromnym ułatwieniem pracy zdalnej. MS Teams można zintegrować np. z aplikacją Trello i MS Planners. Tego rodzaju narzędzia pozwolą jeszcze lepiej i efektywniej realizować projekty, plany i założenia. Dodatkowo wszyscy członkowie zespołu będą mogli na każdym etapie współpracy wyrażać swoje opinie.

Korzyści wynikające z wzięcia udziału w kursie Microsoft Teams

Dzięki zapoznaniu się z aplikacją MS Teams dowiesz się nie tylko jak tworzyć zespół, ale też jak prawidłowo nim zarządzać. Będziesz umiał sprawnie organizować pracę w poszczególnych działach. Aplikacja ulepszy przepływ informacji pomiędzy wszystkimi współpracownikami. Teams usprawnia proces przesyłania plików i dyskutowania na ich temat. Kurs pokaże Ci, jak korzystać ze wszystkich funkcji dodatkowych.

Zobacz Kurs

Będziesz wiedział, jak sprawnie organizować cykliczne spotkania zespołu, jak zintegrować Teams z innymi aplikacjami i jak jeszcze sprawniej i efektywniej realizować poszczególne projekty. Nowoczesne technologie to zatem wyższy level pracy zdalnej i absolutny must have każdego managera.


Ponadto zachęcamy do sprawdzenia pozostałych kursów, tym bardziej że Strefa Kursów ma aktualnie kilka bardzo dobrych promocji.

Zobacz nasz VLOG!