C++ to idealne narzędzie, by stawiać pierwsze kroki w programowaniu, ponieważ jego składnia jest analogiczna do składni większości innych języków. To tak, jakbyśmy ucząc się wielu różnych języków nowożytnych, rozpoczęli od nauki łaciny, która jest jak „szkielet” dla późniejszych języków.

C++ dowiedz się więcej o swoich narzędziach…

Język C++ jest jednym z najszerzej rozpowszechnionych języków programowania. Jest znany z tego, że można w nim programować zarówno proceduralnie, jak i obiektowo. Po tym, jak ukończysz kurs C++ , z łatwością „przesiądziesz się” na C#, który jest następnym w kolejności standardem języka C, czy na Javę.

C++ może korzystać z wielu różnych, łatwo dostępnych bibliotek. Jest szybki i wydajny. Kod źródłowy ma wysoką przenośność pomiędzy systemami operacyjnymi. Środowisko, w którym możesz rozpocząć kurs C++ dla początkujących, jest proste i intuicyjne. Czy można życzyć sobie czegoś więcej?

Zamierzchłe początki języka C++ sięgają lat siedemdziesiątych. Lata siedemdziesiąte XX wieku to faktycznie zamierzchłe początki tego, czego używamy dziś. To niezwykłe, że technika rozwija się tak szybko, prawda?. Wtedy właśnie Dennis Ritchie opracował język C. Udoskonalając język C, duński informatyk Bjarne Stroustrup stworzył C++. Jest to więc standard następujący po języku C.

Który kurs C++ wybrać?

W ofercie strefy kursów znajdziesz niejeden kurs C++. Optymalny wybór dla Ciebie zależy od tego, jakie są Twoje cele i w którym miejscu jesteś teraz w swojej nauce programowania.

Jeżeli nigdy wcześniej nie uczyłeś się programować (ale jesteś pełen entuzjazmu, by zacząć!) lub zaczynałeś naukę z innych źródeł i nie wydała Ci się satysfakcjonująca, wybierz kurs C++ dla początkujących od zera do bohatera. Dzięki temu kursowi zbudujesz fundamenty swojego programowania w C++.

C++ i aplikacje bazodanowe

Kurs C++ aplikacje bazodanowe przeznaczony jest dla osób, które mają podstawową orientację w świecie C++. To tak, jakbyśmy po zapoznaniu się z mapą i obsługą kompasu wyruszyli w fascynującą podróż. Ten kurs będzie stanowił solidne przygotowanie do realnej pracy programisty i pozwoli Ci pisać własne, użyteczne, wielofunkcyjne aplikacje. Połączysz znajomość C++ z bazami danych SQL.

C++ i Visual Studio

Kurs C++ aplikacje w Visual Studio rozwinie i uzupełni Twoje umiejętności pisania programów. Zapoznasz się z popularnym środowiskiem programistycznym, jakim jest Visual Studio. Dzięki temu kursowi, będziesz potrafił tworzyć animacje czy też wykorzystywać dźwięki w swoich aplikacjach. Nabywasz więc nowych, praktycznie zorientowanych umiejętności.

C++ i tworzenie gier

Kurs SFML – podstawy tworzenia gier w C++ pozwoli Ci samodzielnie pisać gry. Czy to nie wspaniałe?. Nawet jeśli teraz wydaje Ci się to abstrakcją, to możliwe! Wybierz ten kurs, jeżeli masz już pewne obeznanie z C++, ale nigdy nie miałeś do czynienia z grafiką komputerową.

Każdy kurs C++ bazuje na konkretnych przykładach z codziennego życia. Kursy są prowadzone w lekki, angażujący kursanta sposób. Na pewno nie będziesz się nudzić ani gubić w matematycznych formułach. Nasi kursanci piszą: ” Gorąco polecam, bardzo dobry kurs”. „Cała seria C++ w strefie jest godna polecenia!”. „Gorąco polecam! Kurs bardzo merytoryczny i praktyczny!”.