Motorola wypuszcza Smart TV z Androidem. Cena? Poniżej 200$!

Motorola wypuszcza Smart TV z Androidem. Cena? Poniżej 200$!

Opublikowano 16.09.2019 20:11 -


Motorola postanowiła poszerzyć swoją ofertę. Oprócz smartfonów, które mimo wszystko cieszą się dość dużą popularnością, firma przygotowuje właśnie smart TV. I to na dzień dobry otrzymamy kilka modeli. Na początek rynek indyjski.

We współpracy z Lenovo powstała już cała gama budżetowych smartfonów, prezentują one znakomite osiągi w swojej półce cenowej. Rynek telewizorów nie był dla Motoroli czymś znanym, dlatego firma wypuszcza serię modeli od 32 do 65 cali.

Motorola smart TV zapowiada się interesująco

Wszystkie modele 4K będą oparte o system Android 9.0. Został on opracowany razem z Flipkart, który jest sporym sklepem internetowym, rywalizującym z takimi gigantami jak Amazon. Właścicielem sklepu jest amerykański Walmart. W ofercie znajdują się głównie budżetowe gadżety i akcesoria technologiczne.

Nowe telewizory produkowane są w Indiach, posiadają panel IPS o kącie widzenia 178 stopni, a także obsługę Dolby Vision. Dźwięk popłynie za pomocą głośników o mocy 30 W ze wsparciem DTS Tru Surround i Dolby Audio.

W środku telewizora znajdziemy procesor 2,25 GHz, Mali 450 GPU i 16 GB pamięci wewnętrznej. Firma gwarantuje także, że dzięki technologii MEMC doświadczymy lepszej jakości obrazu w grach. W bonusie sklepy dorzucają bezprzewodowego gamepada z Bluetooth.

Cała oferta telewizorów Motorola wygląda tak:

  • 32-calowy HD (196 USD)
  • 43-calowy ekran Full HD (350 USD)
  • 43-calowy 4K (420 USD)
  • 50-calowy 4K (476 USD)
  • 55-calowe 4K (560 USD)
  • 65-calowy 4K (910 USD)

Wszystkie te modele trafią do sprzedaży w Indiach 29 września. Rynek ten ma być testowy dla Motoroli, jak wszystko pójdzie sprawnie, najpewniej telewizory pojawią się także w Europie.

Wieści z Rozładowani.pl