Pornhub daje włoskim użytkownikom wjazd premium za darmo, by walczyć z koronawirusem

Pornhub daje włoskim użytkownikom wjazd premium za darmo, by walczyć z koronawirusem

Opublikowano 13.03.2020 10:04 -


Koronawirus odmieniany jest ostatnie tygodnie przez wszystkie przypadki. Nic dziwnego, w końcu problem pandemii, którego doświadczamy, wydaje się cały czas zataczać szersze kręgi. Włosi wyglądają w całej, europejskiej sytuacji najgorzej, a z pomocną dłonią wychodzi Pornhub, który właśnie zadeklarował subskrypcje premium swojego serwisu, zupełnie za darmo dla mieszkańców Włoch.

Oczywiście to puszczenie oczka ze strony Pornhub, ale to właśnie z takich kreatywnych akcji marka ta znana jest szeroko w świecie marketingu (nie tylko branży filmów dla dorosłych). Sytuacja we Włoszech jest poważna, a analitycy mówią wprost, że wynika to z zaniedbań, przy pierwszych wykryciach koronawirusa i niezachowania niezbędnych środków zapobiegawczych.

Pornhub na swoim Twitterze ogłosił, że przekaże część dochodów z serwisu Modelhub, by wspierać Włochy w walce z koronawirusem. Dodatkowo serwis udostępnił subksrypcje Pornhub Premium dla wszystkich obywateli tego kraju, zachęcając ich tym samym, by nie wychodzić z domu. Warto dodać, że przez aktualny stan w tym kraju, grozi odpowiedzialność karna, a w najlepszym przypadku finansowa, za bezpodstawne przemieszczanie się.

Świetnie patrzy się na takie akcje, a właściwie na każdą akcję, która ma na celu wsparcie, chociażby w najmniejszym stopniu, wszystkich tych, którzy borykają się z ogromnym problemem związanym z koronawirusem.

Szacuneczki Pornhub.

Wieści z Rozładowani.pl