Cóż za miła niespodzianka. Apple właśnie poinformowało, że dla swoich użytkowników szykuje coś specjalnego. Czego możemy się spodziewać 7 maja?

Szykuje się małe święto dla każdego fana marki Apple. Już 7 maja będziemy mieli okazje zobaczyć kilka nowych produktów z jabłkiem w logo. Apple poinformowało o evencie pod hasłem Let Loose i charakterystyczną grafiką, która sporo podpowiada z jakim tyem sprzętów będziemy mieli do czynienia. Nowości nie powinno zabraknąć.

//dzisiaj na dailyweb

Jeśli chodzi o spodziewany lineup i i doszukiwanie się podpowiedzi w kolorowej grafice, zapowiadającej wydarzenie, to na pewno nie zabraknie nowego odświeżonego Apple Pencil 3. Główną nowością pióra ma być ścisła integracja z… Apple Vision.

Apple Event już 7 maja!

Apple Let Loose

Brzmi to niezwykle interesująco, tym bardziej, że gogle od Apple mogą przenieść to urządzenie w kompletnie nowy wymiar użytkowy. Oczywiście Apple Pencil, to zarazem nieodłączny element do iPadów, które także będą miały nowe premiery. Tutaj mowa oczywiście o iPad Pro OLED, który wyposażony ma zostać w najnowszą odsłonę applowskiego procesora – M3.

To nie koniec nowości dotyczących tabletów, bo pojawić się ma odświeżona linia podstawowych iPadów wyposażonych w procesor M2, a wróbelki ćwierkają, że mogą się pojawić one nawet w dwóch rozmiarach, a zmiany dosięgną także aparatów.

Wasz głos miał znaczenie – Apple wycofa ofertę akcesoriów FineWoven

Do całości zestawu dołączyć ma także nowa klawiatura Magic Keyboard, która jak zwykle w całości ma być wykonana z aluminium, ma stanowić doskonałe uzupełnienie do nowych iPadów i ma być jeszcze bardziej smukła niż poprzednie generacje. Może to będzie w końcu moment, kiedy ujrzymy także Siri po polsku?

Apple Let Loose
Odwiedzając stronę Apple, po każdym odświeżeniu zobaczymy inną grafikę :D

Event Let Loose zapowiedziany został na 7 maja, transmitowany na oficjalnej stronie Apple, a także  na ich kanale na YouTube. Start transmisji o godzinie 16 czasu europejskiego.