Jestem pokręcony na punkcie sprzętu. Moje największe fetysze to akcesoria i sprzęt w półprzeźroczystych plastikowych obudowach i świecenie w ciemności. Amerykański firma Nomad po raz kolejny uderza w moją czułą strunę. Właśnie wprowadziła do sprzedaży akcesoria z serii Glow 2.0. Niestety zainteresowanie nimi jest tak duże, że znikają na pniu, w czym tkwi sekret?

Nomad to amerykańska firma, która ponad ilość stawia jakość. Nic więc dziwnego, że firma stała się dość elitarną w kręgu producentów akcesoriów do telefonów i innych urządzeń. Jakość i niezły styl zyskały tu spore uznanie.

//dzisiaj na dailyweb

Jakiś czas temu firma postanowiła wprowadzić limitowaną serię — etui dla iPhone’a oraz paska dla Apple Watch. Teraz robi to ponownie, na większą skalę a akcesoria GITD świecą w ciemności trzy razy mocniej!

Nomad Glow 2.0 dla iPhone’a i AW

Nomad Glow 2.0

Możecie się zdziwić, ale to naprawdę chodliwe akcesoria. Pierwsza seria wyprzedała się w parę chwil po uruchomieniu sprzedaży. Wiele osób było tym bardzo zawiedziona, wiec teraz firma zapowiedziała, że limitowane etui dla iPhone’a 15 oraz Apple Watch (40/41 mm oraz 45/49 mm).

Nomad Glow 2.0

Wygląd akcesoriów trochę się zmienił, chociaż materiał jej ten sam, to warstwa świecą w ciemności jest wydajniejsza i znacznie lepiej wygląda w zwykłym świetle. Teraz zielony jest żywszy i nie przypomina już w świetle dziennym wyblakłego etui.

Dodatkowo w ciemności etui świeci aż trzykrotnie mocniej niż poprzednik. Niestety w chwili pisania tekstu, etui w wersji dla iPhone’a 15 Pro jest już wyprzedane, a wersja Pro Max jest na wyczerpaniu. Jeśli jednak bardzo Wam zależy, to skalperzy już je wystawiają na sprzedaż – to bardzo chodliwy i niemal kultowy towar!

Popularny youtuber JerryRigEverything oraz DBrand pozywają CASETiFY za podrabianie ich produktów

Nadal w ofercie są jednak paski dla Apple Watch w różnych rozmiarach. Charakteryzują się one tymi samymi walorami i kosztują 60 dolarów, czyli 10 więcej niż w przypadku etui. Więcej informacji znajdziecie bezpośrednio na stronie Nomad.