Nowe słuchawki Apple – jak ich nie zgubić? Oto odpowiedź

Opublikowano 14.09.2016 8:19 -


Już opadł kurz po premierze nowych produktów Apple, mamy nowego Watcha, nowego iPhona i nowe słuchawki…bezprzewodowe. Bardzo bezprzewodowe.
1

Same słuchawki mogą się pochwalić dosyć zaawansowaną funkcjonalnością. Po podwójnym tapnięciu mamy możliwość wydawania komend głosowych. Możemy rozpącząć połączenie telefoniczne, włączyć dowolną muzykę albo dowiedzieć się o naszej aktualnej pozycji geograficznej. W skrócie, wszystko to na co nam pozwoli inteligentny asystent Siri. Razem ze słuchawkami dostajemy pokrowiec, który oprócz funkcji ochronnej, sprawdza się w roli powerbanka dla naszych AirPods-ów.

Zaraz po premierze Apple pojawiło się wiele negatywnych głosów o tym, że słuchawki stosunkowo w bardzo prosty można zgubić. Jeśli macie wątpliwości w jaki sposób możecie to zrobić, zapraszam tutaj - Jak zgubić nowe słuchawki Apple?

Firma Spigen idealnie wpasowała się w powiedzenie – „Potrzeba jest matką wynalazków” i stworzyła kabel łączący dwie słuchawki.
511ooq-h68l-_sl1000_

Proste rozwiązanie, które może umożliwić nam swobodne korzystanie ze słuchawek (np. podczas biegania). Kabel kupimy za $9,99 w sklepie Amazon. Całkiem spora cena jak za sznurek, ale jeśli ktoś ma w planie zakup AirPods (cena $159), ten dodatkowy zakup nie powinien za bardzo nadszarpnąć jego budżetu. Kabel dostępny na stronie Amazonu

Wieści z Rozładowani.pl