Tuned - nowa aplikacja Facebooka tylko dla par

Opublikowano 8.04.2020 10:39 Aktualizacja: 8.04.2020 10:55 -


Facebook co jakiś czas wypuszcza jakieś eksperymentalne projekty. Posiada nawet do tego specjalny zespół o nazwie NPE. Burza mózgów przygotowuje najróżniejsze rozwiązania, nie zawsze są one zgodne z trendami.

Teraz Facebook wypuścił nową aplikację, która dedykowana jest parom. Nie, nie chodzi o parę znaną ze "Szkoły z TVP", tylko parę ludzi, która jest ze sobą blisko. W kwarantannie oczywiście nie trudno o bliskość, ale apka może się sprawdzić, jak już wrócą "normalne" czasy.

Aplikacja Tuned dostępna jest na razie tylko na telefony z systemem iOS. Pozwala ona na stworzenie czegoś w rodzaju czatu z partnerem. W jednym miejscu przechowywane będą wszystkie notatki, wiadomości, zdjęcia i relacje. Nie jest to odpowiednik Messengera, tylko coś bardziej rozbudowanego.

tuned2

Tworzy się swego rodzaju oś czasu, która gromadzi nasze najważniejsze relacje. Nikt nam się nie wtrąci (nie będzie przeszkadzał swoimi wiadomościami jak na Messengerze), a dostęp ma tylko konkretna para. Nikt więcej, takie miejsce wyciszenia dla par. Oczywiście można się tam też kłócić, aby później mieć na to dowody.

WhatsApp wprowadza ograniczenie przekazywania wiadomości

Jeśli już macie dość kwarantanny i potrzebujecie odpoczynku od swojej drugiej połówki, to skorzystajcie z Tuned - można się zamknąć w osobnych pokojach ;)

źródło: TheNextWeb

Wieści z Rozładowani.pl