Bardzo ważny komunikat dotyczący wydłużenia naszego konkursu
Bardzo ważny komunikat dotyczący wydłużenia naszego konkursu

Opublikowano 4 lata temu - 2


Drodzy Czytelnicy, mam dla Was bardzo ważny komunikat organizacyjny. Dotyczy on naszego konkursu, w którym do wygrania była licencja na oprogramowanie Axure i także słuchawki marki Unitra jako nagroda pocieszenia. Przez cały okres jego trwania zachęcałem Was do wzięcia udziału, gdyż zainteresowanie wyglądało dość marnie. Dotarły do nas raptem dwie prace, co mnie zdecydowanie przeraziło. Oczywiście technicznie powinniśmy przyznać nagrody w ramach dwóch prac i przełknąć gorycz nie do końca udanego konkursu, ale okazało się że nasz formularz konkursowy może generować problemy z przesyłaniem załączników.

Wygląda na to, że część zgłoszeń mogło utknąć i nie dotrzeć do nas. Jedna z osób wysyłając swoja pracę, zapytała mnie czy dotarła do nas. Okazało się, że niestety nie. Przy moich testach formularza, po uruchomieniu konkursu wszystko działało bez zarzutów, problemem jednak okazują się załączniki większe niż 2MB. W związku z tym jeśli wysyłałeś swoją pracę do nas, proszę zgłoś się w celu potwierdzenia czy dotarła ona do nas (to nie powinno być trudne w związku z tylko dwoma pracami, które do nas dotarły). Ze względu na te okoliczności wydłużamy czas trwania konkursu o 7 dni (tj. do 18.02.2015, godz. 23:59), by było uczciwie względem pozostałych uczestników.

Prace konkursowe wysyłajcie już nie przez formularz (wyłączyłem go) lecz przez mejla z załącznikiem na adres: konkurs@dailyweb.pl. Wszystkie pozostałe informacje znajdziecie na stronie konkursowej. Zapraszam do udziału, bo nawet jeśli żadna praca się nie zagubiła, to istnieje ogromna szansa na wygraną, ze względu na małą ilość zgłoszeń. Przepraszam Was za wszystkie niedogodności.