To lecimy - nowości Netflix grudzień: seriale i filmy na weekend

Opublikowano 5.12.2020 20:10 Aktualizacja: 8.12.2020 11:40 -


Netflix zaskakuje dodając niemalże każdego dnia coś nowego do swojej oferty. W tym tygodniu pojawiło się kilka interesujących seriali i filmów, a wszystko za sprawą nowego miesiąca. Jak wiadomo wtedy zawsze dorzucana jest spora dawka pozycji.

Na Netflixie filmy i seriale świąteczne dopiero przed nami, ale część już możecie tam znaleźć. W międzyczasie pojawiają się nowe sezony znanych produkcji. Zobaczcie, co obejrzeć na Netflix w ten weekend! A tutaj możecie zobaczyć co w Netflix na grudzień.

Filmy i seriale Netflix - co obejrzeć?

Mank - film (2020)

Hollywood z lat 30. zostaje ocenione oczami zjadliwego krytyka społecznego i alkoholika – Hermana J. Mankiewicza, który ściga się, by skończyć scenariusz Obywatela Kane’a dla Orsona Wellesa. Obsada: Nagrodzony Oscarem Gary Oldman, a także Amanda Seyfried, Lily Collins, Arliss Howard, Tom Pelphrey, Sam Troughton, Ferdinand Kingsley, Tuppence Middleton, Tom Burke oraz Charles Dance.

Bogdan Boner: Egzorcysta - sezon 1 (2020)

Bogdan Boner, ostro pijący egzorcysta samouk, powraca! Zrobił się jeszcze bardziej pomysłowy, wulgarny i zabójczy, więc demony mają się czego obawiać.

Święta, święta i... znowu święta - film (2020)

Mężczyzna, który nienawidzi świąt, jest zmuszony przeżywać Boże Narodzenie raz za razem, ale powoli uczy się, co faktycznie jest najważniejsze w życiu.

Sekret: Odważ się marzyć - film (2020)

Borykająca się z trudami codzienności wdowa spotyka optymistycznego nieznajomego, który ma dla niej wiadomość mogącą zmienić jej życie.

Private Lives - sezon 1 (2020)

W świecie, w którym żadne dane nie są prywatne, grupa oszustów odkrywa program inwigilacji obywateli prowadzony przez władze i zachłanną korporację.

Break - film (2018)

Po poważnym wypadku Lucie próbuje na nowo odnaleźć się w tańcu i poznaje Vincenta, utalentowanego b-boya zmagającego się z poczuciem winy.

Leyla Everlasting - film (2020)

Niezłomna pani domu, jej mąż i ich małżeński terapeuta pogrążają się w toksycznym trójkącie miłosnym i angażują się w spisek, aby zdobyć zabytkowy manuskrypt.

Nie można inaczej - film (2020)

Mężczyzna, który udaremnił morderstwo, ucieka przed niedoszłymi zabójcami razem z ich faktycznym celem. Kobieta, którą niedawno poznał, próbuje go odnaleźć.

Selena – serial - sezon 1 (2020)

Selena, popularna piosenkarka o meksykańsko-amerykańskich korzeniach, zdobywa sławę. W imię miłości i muzyki musi jednak przygotować się na wiele wyrzeczeń.

Bracia Sisters - film (2019)

W tym westernie dwaj skłóceni bracia-zabójcy otrzymują zlecenie wytropienia poszukiwacza złota z Kalifornii, który opracował tajemniczą recepturę wartą fortunę.

opisy: Netflix Polska

Wieści z Rozładowani.pl