Już za niecały miesiąc wystartują targi MWC 2024 w Barcelonie. W dniach 26-29 lutego entuzjaści technologii mobilnej i szeroko rozumianej telekomunikacji będą mogli zapoznać się z nowinkami rykowymi. Co ważne, dotyczy to nie tylko premierowych urządzeń, ale także mniej oczywistych projektów i akcesoriów, które będziemy dla Was wyłuskiwać podczas naszej podróży.

Tak, wybieramy się na MWC 2024 i co ważne – będziemy tam lwią częścią naszego zespołu. Bogatszy w członków redakcji setup pozwoli nam na realizację większej liczby materiałów, które będą dłuższe i nasycone konkretami.

//dzisiaj na dailyweb

Podobnie, jak w przypadku ostatnich targów IFA w Berlinie, możecie liczyć na premierowe newsy, wywiady, felietony oraz materiały wideo prosto ze centrum wydarzenia.

MWC 2024 – święto fanów technologii mobilnej

MWC 2024 a

Pierwsze GSMA (organizator wydarzenia) Mobile World Congress odbyły się w 1987, natomiast dopiero w 2006 roku wydarzenie przeniosło się do Barcelony. W lutym 2020 roku MWC nie odbyło się z uwagi na pandemię COVID 19, natomiast w kolejnych latach targi powoli się odradzały. Biorąc pod uwagę rozwój segmentu mobilnego i szeroko rozumianego rynku telco, nie możemy odpuścić sobie wizyty w Hiszpanii i relacji z wydarzenia.

Będziemy na miejscu solidną grupą, a materiały będą tworzone niemal w locie. Ja, Sebastian, Daniel i Gustaw przygotujemy dla Was dziesiątki newsów – premierowych, choć nie tylko, opiniotwórczych felietonów, pierwszy wrażeń z obcowania z nowinkami pokazanymi na targach, ale to nie wszystko. Możecie spodziewać się także wielu rozmów z przedstawicielami marek, które zdecydowały się pokazać na MWC 2024. Czego możecie oczekiwać? Rzućcie okiem na to, jak wyglądało nasze relacjonowanie IFA – to idealna odpowiedź.

Twoja marka będzie obecna na targach? Odezwij się do nas – poznajmy się i zróbmy razem coś angażującego.

Artykuły

Video

Felietony

Podcast