Redakcja dailyweb, jak co roku wyrusza przemierzać hale berlińskich targów. W ubiegłym roku udało nam się przygotować kilkadziesiąt materiałów w postaci wywiadów, wideo, relacji, felietonów i pierwszych wrażeń. Tym razem spróbujemy dowieźć jeszcze więcej.

Poza odwiedzeniem stoisk naszych partnerów, uczestnictwie w konferencjach organizatora oraz producentów prezentujących swoje nowości, będziemy eksplorować hale w poszukiwaniu perełek. W ubiegłym roku przekonaliśmy się o tym, że IFA to nie tylko oczywiste produkty i usługi. To także rozwiązania pokroju słuchawek, których nie trzeba ładować, inteligentnego sejfu, interaktywnych zdjęć czy nietypowego trackera dla czworonogów.

//dzisiaj na dailyweb

IFA 2023 – czterech muszkieterów rusza na Berlin

IFA 2023 / fot. IFA
IFA 2023 / fot. IFA

Za rejestrowanie obrazu, nagrywanie dźwięku, wywiady oraz materiały tekstowe, w tym felietony, będzie odpowiadać czteroosobowy zespół. Sebastian Łubik, redaktor naczelny, Ja – pełniący skromną funkcję redaktora prowadzącego/wydawcy, a także Daniel Buliński spec od rowerów i szeroko rozumianych rozwiązań z segmentu elektromobilności. Nie można zapomnieć o barwnym Gustawie, który spogląda na elektronikę krytycznym okiem, ale potrafi przedstawić jej najważniejsze cechy z chirurgiczną precyzją.

W Berlinie będziemy od jutra, czyli do 30 sierpnia do 2 września, czyli cztery dni. To będzie niezwykle intensywny czas. W ubiegłym roku zdarzało nam się przechodzić około 20 kilometrów dziennie. Cóż, przejście z jednego końca przestrzeni zarezerwowanej na IFA na drugi jej koniec potrafi zająć mnóstwo czasu. Mniej, ciągły ruch i przechodzenie pomiędzy mniej lub bardziej intrygującymi miejscami motywuje do poszukiwania wspomnianych wyżej „perełek”.

Nie przedłużam więc i zapraszam Was do obserwowania serwisu dailyweb.pl oraz naszych kanałów w mediach społecznościowych. Tymczasem, warto rzucić okiem na najciekawsze materiały z ubiegłego roku:

Artykuły

Artykuły – Elektromobilność (Rozładowani.pl)

Video

Podcast

Felietony

Instagram