Na tegorocznych targach IFA 2023 w Berlinie Haier zaprezentował swoje nowości. Wśród najważniejszych znalazły się pralki i suszarki X SERIES 11, zmywarka I-PRO SHINE SERIES 7, lodówka 2D 60 SERIES 5 PRO oraz sprzęt przeznaczony do kuchni. Zapraszamy po szczegóły.

Marki Haier nie trzeba przedstawiać nikomu. To rozpoznawalny na arenie AGD brand, którego logo możemy spotkać również w wielu polskich domach. Mieliśmy okazję odwiedzić producenta na halach wystawniczych IFA Berlinie i porozmawiać o nowościach, które zostały tam pokazane.

Tym, co urzekło nas już w pierwszych chwilach styczności ze świeżynkami w ofercie Haiera, było efektywne wykorzystanie sztucznej inteligencji i rozwiązań, które mają realny wpływ na komfort użytkowania i satysfakcję użytkownika.

X Series 11, I-PRO SHINE SERIES 7, 2D 60 SERIES 5 PRO, czyli Haier na IFA 2023

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Rozmawialiśmy z przedstawicielami i chcemy podzielić się z Wami tego, czego dowiedzieliśmy się na temat nowości. Tymczasem mała pigułka na temat tego, co zostało pokazane na IFA 2023.

  • Pralki i suszarki X SERIES 11 – technologia Ultra Fresh Air, nowa konstrukcja bębna, wsparcie aplikacji hOn
  • Zmywarka I-PRO SHINE SERIES – o 60% wyższa wydajność niż zmywarki w tym samym rozmiarze
  • Piekarnik CHEF@HOME – technologia BionicookTM
  • Lodówka 2D 60 SERIES 5 PRO – Sztuczna inteligencja i połączenie z aplikacją hOn umożliwiają sterowanie urządzeniem za pomocą smartfonu