Marka Defunc i ich linia produktowa Mondo to zgodnie z całym naszym 4 osobowym zespołem na IFA 2023, najciekawszy sprzęt, który mieliśmy tam okazje zobaczyć. Szwedzi od zawsze potrafili tworzyć produkty, którre charakteryzują się pięknym designem, a jeśli zestawimy to dodatkowa z przyzwoitą technologią i przyprawimy nutką nostalgii to na końcu musi wyjść coś wyjątkowego. Tak właśnie powstała linia produktów Mondo od marki Defunc.

Nie było sposobu, by przejść obojętnie koło pomarańczowego stoiska marki na IFA 2023. Ten kolor oczywiście nie był przypadkowy, bo bezpośrednio nawiązywał do ich najbardziej charakterystycznych słuchawek, wykończonych pomarańczową pianką wokół muszli. Słuchawek, które wyglądają ja te, żywcem wyciągnięte z amerykańskich filmów z lat 80/90 tych, gdzie młodzież podłączała je do swoich wyopasionych Walkmanów.

//dzisiaj na dailyweb

To jednak nie wszystko, bo Defunc uderza mocniej w nostalgie, a w lineupie prócz świetnej jakości słuchawek wokółusznych, znajdziemy też bardzo charakterystyczne głośniki, ze zintegrowanym mikrofonem czy fizycznymi przyciskami do EQ.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Zapraszam do obejrzenia krótkiego materiału na temat tego sprzętu, bo ja już wiem, że musze go mieć. Więcej o Defunc Mundo poczytacie w artykule Daniela.