[VIDEO] Twinkly Squares – dekoracje świetlne z pixel art dla każdego prawdziwego Geeka

JUŻ JEST! Nasz ręcznie budowany katalog ofert Black Friday 2022!

Poznajcie Twinkly Squares, coś najpewniej dla prawdziwych fanów ledowych dodatków w domu. Tym razem w wydaniu pixelowym.

Twinkly to marka, która specjalizuje się w dekoracyjnym oświetleniu ledowym w kilku wydaniach. Do dyspozycji producent oddaje oświetlenie choinki, ogrodu czy właśnie stricte gadżeciarskim do gabinetu, biura prawdziwego Geeka. Twinkly Squares to charakterystyczne boxy ledowe, które wyświetlają kolory w dużych pixelowych boxach, pozwalając tworzyć własne obrazy, zrobione np. aparatem, lub użyć dostępnych pixel art.

Możemy w sposób dowolny je ze sobą łączyć, tak aby powstał obraz lub pasek dekoracyjny nad biurkiem. Mimo że osobiście wielkim fanem wszechobecnych ledów raczej nie jestem, o tyle sama idea i aspekt dekoracji wygląda naprawdę świetnie. W materiale video zobaczycie nawet kilka fragmentów jak przedstawiciel marki sprawnie przeniósł moją facjatę do pixeli, wyświetlając ją właśnie w Squares. Nie jestem pewny akurat w tej sytuacji wartości estetycznej, ale z pewnością efekt robi całkiem dobre wrażenie.