[VIDEO] EVE i wsparcie dla Matter, standardu Smart Home, który pogodzi fanów iOS i Android?

W trakcie wizyty na IFA 2022 spotkaliśmy się także z przedstawicielami marki EVE. Nasza rozmówczyni okazała się Polką, a oto co nam ciekawego powiedziała.

Prócz ciekawych nowości, rozmawialiśmy z Agnieszką również o przyszłości Smart Home i tego, co nas czeka w najbliższym czasie. Wygląda na to, że nie ma odwrotu od standardu Matter, który ma pogodzić wszystkich producentów i wszystkie technologie skupione wokół inteligentnego domu. Wygląda na to, że urządzenia ze wsparciem Matter w końcu zaprowadzą pojednanie między ajfoniarzami i iphonowcami! Zapraszam Was do krótkiego materiał z przedstawicielką marki EVE, która opowie o nowych premierach jak i o samej technologii Matter.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Więcej materiałów video znajdziecie pod naszym tagiem IFA 2022.

Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Psst przyjacielu

... wyłącz adbloka i włącz wsparcie dailyweb :) Staramy się być nieinwazyjni z reklamami, ale stanowią one część naszego budżetu, za który wynagradzamy naszych redaktorów. Nie ma kasy, nie ma redaktorów, nie ma tekstów. W naszym wspólnym interesie jest, by jednak kilka z nich jednak się pojawiało. Dzięki za zrozumienie!