Netflix zaczyna promocje 3. sezonu Wiedźmina. Wczoraj opublikowano plakat, a dziś zadebiutował w sieci pierwszy zwiastun.

Wiedźmin od Netflixa jest serialem, o którym można powiedzieć na pewno jedno – jest o nim głośno, tylko niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jak jeszcze przy pierwszym sezonie nie spotykał się z tak ogromną krytyką, to drugi bardzo zirytował fanów książkowego pierwowzoru Andrzeja Sapkowskiego. Ja jestem gdzieś pośrodku. Przyznaje, że druga odsłona mnie nieco zniechęciła i zaprzestałem oglądanie gdzieś w połowie na rzecz innych, bardziej jakościowych produkcji. Nie mówię, że nie wrócę – oj nie, nie!

Wiedźmin

Wiedźmin 3 sezon – pierwszy plakat

Jako że będzie to ostatnie spotkanie z Henry Cavillem jako Geraltem, to jestem ciekaw, czy twórcy zafundują nam jakieś dziwne, magiczne rozwiązanie, które będzie polegało na tym, że w finale aktor stanie się Liamem Hemsworthem. Wszystkiego można się spodziewać! Przypominam, że na polskiej arenie serialowej takie rozwiązanie miało już miejsce. I ja już nawet nie byłem na etapie, kiedy oglądałem Klan tylko po to, aby mieć wymówkę przed odrabianiem lekcji, ale wieści w sieci szybko się rozeszły. Michał, grany przez Jana Wieczorkowskiego odszedł z serialu, przekazując pałeczkę innemu aktorowi – Danielowi Zawadzkiemu. Scena była dosłownie nie z tej ziemi!

Czy tak będzie w finale 3. sezonu Wiedźmina? Czort wie, co nam zaserwuje Netflix. Zanim jednak tego się dowiem, nadrobię odcinki 2. sezonu, a już teraz Netflix prezentuje teaser zbliżającej się premiery. Materiał reklamowy, choć dosyć krótki zapowiada, że będzie się działo, ale to raczej nie jest żadną nowością, bo na akcje w tej produkcji raczej nigdy nie musieliśmy narzekać.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Wiedźmin z 3. sezonem powróci 29 czerwca

Wiedźmin z 3. sezonem powróci w dwóch częściach. Część 1., obejmująca odcinki 1-5, pojawi się  29 czerwca 2023 roku, a część 2., czyli odcinki 6-8 –27 lipca 2023 roku. Netflix opublikował również oficjalny opis nowych epizodów:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Unrecord – gra z hiperrealistyczną grafiką budzi kontrowersje