Microsoft przygotował coś wyjątkowego dla fanów Dishonored. Z okazji 10. urodzin marki można wygrać jubileuszowego Xboxa Series X z motywem z gry.

Microsoft lubi organizować ciekawe przedsięwzięcia związane z jego produktami. Pamiętacie chociażby Xboxa-lodówkę stworzonego na podstawie memów? Od czasu do czasu firma decyduje się też na mniej spektakularne, ale dalej interesujące akcje. Tak się składa, że Dishonored świętuje właśnie swoje 10-lecie. A że Dishonored należy do Bethesdy, a Bethesda do Microsoftu, to gigant z Redmond dołożył swoją cegiełkę do obchodów. W ten sposób powstała atrakcja, która z pewnością zainteresuje fanów wspomnianej gry – Xbox Series X w specjalnej wersji Dishonored.

Xbox Series X

Xbox Series X z motywem Dishonored na 10-lecie marki

Xbox Series X w wersji Dishonored pokryty jest w całości motywem z gry. Dotyczy to też kontrolera, który prezentuje się świetnie, szczególnie dzięki wyblakłym przyciskom X, A, B oraz Y. Sama konsola również wygląda całkiem nieźle – grafika jest widoczna, ale jednak subtelna, więc całość wygląda bardzo estetycznie. Pozostaje mieć nadzieję, że zaprezentowany design będzie wyglądał podobnie także w rzeczywistości. 

Jak zdobyć wspomnianą konsolę? Wystarczy zaobserwować profil Bethesdy na Twitterze, a następnie na tym samym portalu zamieścić post, w którym opiszecie to, co najbardziej lubicie w Dishonored. Tweeta należy oznaczyć hasztagami #BethesdaGiveaway i #Dishonored10. Konkurs trwa do 23 października. Wygranie konsoli to obecnie jedyny sposób na wejście w jej posiadanie. Z jednej strony sprawi to, że wiele zainteresowanych osób będzie musiało obejść się smakiem, z drugiej jednak sam produkt będzie w ten sposób czymś naprawdę wyjątkowym i unikalnym.

Najnowszą produkcją z serii Dishonored jest Dishonored 2 wydane w 2016 roku na PC, PS4 i Xbox One. Gra została świetnie przyjęta wśród graczy i stała się jedną z najlepszych skradanek ostatnich lat. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek otrzymamy kontynuację – jeśli jednak tak się stanie, to możemy spodziewać się kolejnego dużego hitu.

Dying Light 2 do przetestowania za darmo dla posiadaczy PS Plus Premium