Dying Light 2 trafiło do PS Plus Premium w formie wersji próbnej. Grę Techlandu można testować przez kilka godzin.

Sony przygotowało wraz z Techlandem ciekawą opcję dla abonentów odnowionego nie dawno PS Plusa. Jeżeli nie graliście jeszcze w Dying Light 2, a subskrybujecie usługę PlayStation Plus w wariancie Premium, to od teraz macie świetną okazję, by przetestować polską produkcję. Flagowy tytuł studia Techland trafił właśnie do oferty wersji próbnych oferowanych przez abonament, w ramach której przez ograniczony czas grać można między innymi w Horizon Forbidden West, Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, ELEX 2 czy Cyberpunka 2077.

Dying Light 2

Dying Light 2 z wersją próbną w PS Plus Premium

Dying Light 2 w ramach PS Plus Premium również zostało objęte ograniczeniem czasowym. Dla produkcji Techlandu wynosi on 3 godziny. Jest to jednak wystarczający czas, by sprawdzić działanie najważniejszych elementów gry. Jeżeli po jego upływie będziecie zainteresowani dalszą grą w Dying Light 2, to będziecie niestety musieli zakupić pełną wersję – ograniczona czasowo wersja próbna jest ofertą jednorazową i nie odnawia się. Uważajcie więc, by nie zostawić przypadkowo włączonej gry, kiedy akurat w nią nie gracie.

R E K L A M A

Dying Light 2 można z pewnością nazwać udaną kontynuacją, choć z perspektywy czasu wydaje się, że Techland stać było na więcej. Gra przeszła długą drogę, podczas której znacznie zmieniła formę względem wersji zaprezentowanej na E3 w 2018 roku. Ja podchodzę do całości nieco mniej krytycznie. Może i zastosowano sporo uproszczeń, może faktycznie klimat Dying Light 2 mógłby być inny, ale to wciąż naprawdę dobra gra o zombie, i przede wszystkim jedna z najlepszych z gatunku parkour. Przygotowana dla abonentów PS Plus Premium oferta jest więc idealną okazją, by dać jej szansę.

Premiera Dying Light 2 odbyła się 4 lutego 2022 roku na PC, PS5, PS4, XSX/S i XONE. Gra została przyjęta całkiem dobrze przez społeczność i recenzentów. Jeśli chcecie poznać więcej detali na temat produkcji, to zachęcam do przeczytania mojej recenzji, którą znajdziecie poniżej.

Recenzja Dying Light 2: Stay Human – właśnie tego oczekiwałem