Netflix przeprasza! Zaplanowana transmisja programu Love is Blind Live Reunion nie doszła do skutku.

Love is Blind Live Reunion miał być drugim – po Chris Rock: Selective Outrage wydarzeniem transmitowanym przez Netflixa na żywo. Niestety – tym razem platforma streamingowa nie podołała zadaniu i nie dość, że Miłość jest ślepa, to była również niewidzialna dla widzów. Specjalny odcinek, mający być podsumowaniem 4. sezonu i spotkaniem z bohaterami serialu nie doszedł do skutku. Netflix starał się i starał, ale niestety finalnie ich starania spełzły na niczym i platforma streamingowa wystosowała w social mediach posta z przeprosinami.

Love is Blind Live Reunion, który miał mieć transmisję live na Netflixie nie doszedł do skutku

Love is Blind to wielce popularny program rozrywkowy, w którym para obcych sobie ludzi zaręcza się, a dopiero po tym fakcie poznają się. Cóż – jeśli miałbym być zupełnie szczery, nie jest to mój streamingowy target. Widziałem jeden odcinek i zdecydowanie wolę poświęcić swój czas nieco innym zajęciom, ale sam fakt, że Netflix chciał zafundować taką atrakcję fanom programu, był interesujący. 14 kwietnia 2023 roku został udostępniony finałowy odcinek 4. sezonu. 16 kwietnia podczas specjalnego epizodu live, widzowie mieli jeszcze raz powrócić do swojego ulubionego show. Przynajmniej takie plany miał Netflix.

Pierwszym programem, który został udostępniony w tej formie, był stand-up Chrisa Rocka, zatytułowany Chris Rock: Selective Outrage, który został wyemitowany 4 marca 2023 roku.  I wszystko poszło bez problemu, więc pierwszy test zdany. Platforma streamingowa na fali popularności i pomyślnej realizacji chciała zaserwować kolejny program wyświetlany na żywo.

Love is Blind

Love is Blind Live Reunion zostanie zapamiętany jako spora wpadka Netflixa, ale warto wspomnieć, że inny program w tej formie został udostępniony bez żadnych problemów

Love is Blind Live Reunion miał zaplanowy start emisji na 16 kwietnia 2023 roku o 2 w nocy polskiego czasu. Niestety, ale kiedy już widzowie mieli oglądać swój ulubiony program, widniała informacja: It’s alomont time. The live event will start soonNetflix dosyć szybko zareagował, twierdząc, że transmisja rozpocznie się z 15-minutowym opóźnieniem. I wszystko jeszcze byłoby do wybaczenia, gdyby faktycznie program zacząłby się za kwadrans. Specjalne wydarzenie nie doszło zupełnie do skutku. Po godzinie Netflix oficjalnie przeprosił fanów oraz ogłosił, że odcinek będzie wkrótce dostępny w serwisie.

Love is Blind Live Reunion okazał się całkiem sporą wtopą wizerunkową Netflixa. Platforma streamingowa planuje inwestować w relacje live. Warto pamiętać, że Chris Rock: Selective Outrage doszedł do skutku bez żadnych problemów i opóźnień. Mam nadzieję, że Netflix nie doprowadzi już do podobnej sytuacji, bo jest jedno wydarzenie, na które szczególnie czekam. W 2024 roku stanie się jedyną platformą streamingową, która na żywo będzie transmitować galę rozdania nagród Gildii Aktorów Ekranowych.

Węże 2023 – Niewidzialna wojna wcale nie taka niewidzialna. Co AI miała do powiedzenia podczas wielkiej gali?