Netflix poinformował, że gala rozdania SAG będzie transmitowana na platformie streamingowej!

Netflix to mi ostatnio imponuje. Odnośnie do ich produkcji moje zdanie bywa różne. Rok temu bardzo krytykowałem poziom ich filmów i seriali, a ten 2022 przyniósł nam całkiem sporo dobra. Dobry Sandman, ciekawa Wednesday, imponujący technicznie Stranger Things. Glass Onion: Film z serii „Na noże” też był niezły, z kolei Pinokio i Gabinet osobliwości od del Toro to coś cudownego. Ponadto serwis inwestuje w kolejne interesujące formy rozrywki. Cały czas ogrywam tytuły od Annapurny, a w marcu czeka nas stand-up Chrisa Rocka na żywo. Jak pisałem na początku, czeka nas również rozdanie całkiem prestiżowej nagrody.

R E K L A M A

Netflix

Netflix w 2024 roku będzie transmitował gale rozdania nagród SAG

Netflix w 2024 roku będzie platformą, która na żywo będzie transmitować galę rozdania nagród Gildii Aktorów Ekranowych, czyli w skrócie SAG Awards. I super! Ja może nieco czasem krytykuje pewne wybory i oczywistości na podobnych imprezach, to zawsze chcę w nich uczestniczyć na żywo jako widz. Jeśli chodzi o Polskę, to tak naprawdę nie ma tylko problemu z Oscarami dzięki Canal+, ale Złotych Globów czy właśnie SAG już nie obejrzymy. Przynajmniej legalnie i w odpowiedniej jakości.

W 2023 roku 29. ceremonia będzie udostępniana na żywo na kanale YouTube Netflixa. Z kolei dzięki nowej wieloletniej współpracy, gale SAG Awards będą transmitowane na żywo na platformie na całym świecie od 2024 roku. Duncan Crabtree-Ireland, krajowy dyrektor wykonawczy SAG-AFTRA nie krył radości z tego faktu.

Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem tej ekscytującej nowej współpracy z Netflixem i nie możemy się doczekać poszerzenia globalnej widowni naszego programu. Jako jedyny transmitowany w telewizji program z nagrodami, honorujący wyłącznie występy aktorów, których twórczość podziwiają miliony fanów, nagrody SAG są wyjątkową i cenioną częścią wszechświata rozrywki.

Netflix

Czy na Netflixie obejrzymy kiedyś rozdanie Złotych Globów lub Oscarów?

Netflixie! Dzięki wielkie, bo również jestem podekscytowany. Podoba mi się kierunek platformy streamingowej. Serwis idzie w stronę wyświetlania ważnych wydarzeń live i niezmiernie mnie to cieszy. Można też wiele powiedzieć o Netflixie, ale jego funkcjonalność i szybkość jest najlepsza. Przykładowo — Ostatnio będąc w podróży, kiedy zasięg Internetu to było losowanie, próbowałem skończyć odcinek Andora. Finalnie 10 minut serialu zajęło mi ponad pół godziny. Z kolei Netflix działał aż miło. Gdyby mi się zdarzyło odbyć podobną podróż podczas rozdania ważnych nagród filmowych i miałbym możliwość obejrzeć je na telefonie to mówię tylko jedno — go, go, power Netflix!

Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych 2023, które uhonorują wybitne osiągnięcia poszczególnych aktorów i zespołów, zostaną wyemitowane na kanale YouTube Netflixa 26 lutego o 20:00. Od 2024 roku będziemy mogli to zrobić z poziomu aplikacji platformy streamingowej.

Netflix otwiera Centrum Inżynieryjne w Polsce. Są oferty pracy!