Zrobiliśmy dla Was niedzielny LIVE w ramach naszego podcastu The Grengolada. Dzisiaj porozmawialiśmy z Danciem i z Wami oczywiście nt. postarzania sprzętu technologicznego i związanych z nimi Waszych największych techowych traum. Rozmawialiśmy o tym dlaczego Philips zraził mnie do siebie na ponad 30 lat.

Pewnie jak doskonale wiecie, nagrywamy dla Was każdego tygodnia (a przynajmniej staramy się) nasz podcast The Grengolada. Od kilku miesięcy przy tej okazji zaczęliśmy również organizować niedzielny LIVE, gdzie w ramach ich powstaje nowy odcinek podsumowujący cały tydzień. Właśnie postanowiliśmy to delikatnie zmienić, ale bez uszczerbku dla Was. Organizacyjnie kompletnie nic się nie zmienia, dalej widzimy się na LIVE w każdą niedzielę o 21:00, ale za to nie nagrywamy podcastu w ramach tej sesji, a powstaje on osobno. Doszliśmy do wniosku, że podsumowanie tygodnia bez LIVE w tle zwyczajnie jest nieco bardziej skompresowane i dymamiczne w przekazie. Zapraszamy w niedziele na kolejnego LIVE, godzina 21:00, a podsumowania tygodnia pojawią się zawsze w każdy poniedziałek z rana.

//dzisiaj na dailyweb

Tymczasem w ostatnim niedzielnym odcinku porozmawialiśmy o tym, jak starzeją się sprzęty technologiczne. Na ile jest to proces projektowany przez producentów, a na ile postęp technologiczny, gdzie sprzęty stają się bardziej zaawansowane i przez to nieco bardziej wrażliwsze na oddziaływania. Będzie moja historia o walkmanie marki Philips, który zraził mnie do marki na ponad 30 lat. Będzie Daniela o nowoczesnej maszynie do pisania, która postanowiła, że nikt na niej więcej nic nie napisze. Zapraszam do zarejestrowanego LIVE:

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Tym samym zachęcamy Was do słuchania naszej The Grengolady. Jeszcze dzisiaj nowy odcinek! Pozostałe LIVE znajdziesz na naszym YouTube.