Zostało tylko 30 dni zanim świat odkryje losy Profesora (Álvaro Morte) i jego gangu. Netflix ujawniś oficjalny zwiastun drugiej części piątego sezonu „Domu z papieru” – pięciu odcinków, które zakończą opowieść o największym napdzie w historii. Światowa premiera serialu już 3 grudnia.

Tokio (Úrsula Corbero) nie żyje. Wróg nadal czai się w Banku Hiszpanii, ranny, ale równie niebezpieczny jak zawsze. W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania, gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota tak, by nikt tego nie zauważył. Co gorsza, Profesor popełnia największy błąd swojego życia.

W obsadzie znaleźli się między innymi: Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Belén Cuesta, Rodrigo de la Serna i Najwa Nimri.

Dom z papieru – 5 sezon część 2 trailer

„Dom z papieru” to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflix w ostatnim czasie. Najnowsze części spotykały się z mieszanymi recenzjami. Choć Przemek, który ostatnio wydał na DailyWeb opinię na temat 5 sezonu, miał raczej pozytywne odczucia:

Z olbrzymią ciekawością przyglądam się wprowadzaniu nowej postaci, co dzieje się bardzo powoli. Chodzi oczywiście o syna Berlina, który wydaje się genialnym informatykiem. Sens wprowadzenia tego bohatera jest zastanawiający, bo jego umiejętności pokrywają się z tymi, które w pierwszych sezonach były mocną stroną Rio. Przypuszczam, że Rafael może odegrać kluczową rolę w finale serialu, bo nie widzę innego powodu, dla którego producenci mieliby go wprowadzić w tym sezonie.

Przypomnijmy – druga część 5 sezonu już 3 grudnia na Netflix!