Sony zaprezentowało nowe gry w abonamencie PS Plus na listopad 2021. To w sumie aż 6 tytułów, z czego 3 są na PS VR.

Doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi gier, które znajdą się w pakiecie PS Plus w listopadzie 2021. Łącznie dostaniemy 6 tytułów. 3 z nich będą działać tylko z zestawem wirtualnej rzeczywistości PS VR.

Na wszystkie osoby posiadające abonament PS Plus od 2 listopada 2021 będą czekać 3 tytuły na konsole PS5 i PS4, a także 3 gry na PlayStation VR: „Knockout City”, „Kingdoms of Amalur”, „First Class Trouble”, „The Persistance”, „Walking Dead” i „Until You Fall”.

Darmowe gry dla PS VR to efekt ostatniej obietnicy PlayStation, która została złożona z okazji 5 urodzin headsetu oferującego rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości.

gry ps plus listopad 2021

Knockout City (PS4 i PS5)

„Knockout City” to spektakularne bitwy w zbijaka. Ten tytuł to niesłychana zabawa i zacięta rywalizacja w nowym podejściu do drużynowych gier wieloosobowych. Szeroki wybór piłek, lokacji i trybów gry utrzymuje emocje na wysokim poziomie. Dodatkowo każdy sezon przynosi nowe mapy, rodzaje piłek, nagrody, wydarzenia i wyzwania.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Kingdoms of Amalur (PS4 i PS5)

„Kingdoms of Amalur” oferuje kompleksową walkę RPG, bogaty świat i niesamowitą grafikę zapewniającą graczom intensywne przeżycia. Gracze będą mieli do odkrycia sekrety Amalur, od tętniącego życiem miasta Rathir, przez ogromny region Dalentarth, aż po ponure podziemia Brigand Hall Caverns. Zadaniem graczy będzie ocalenie planety rozdartej przez wojnę i przejęcie kontroli nad kluczami do nieśmiertelności.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

First Class Trouble (PS4 i PS5)

„First Class Trouble” to niebezpiezny połączenie trudnych decyzji i szalonych możliwości. Celem graczy będzie wyłączenie Centralnej Sieci Sztucznej Inteligencji, znanej również jako CAIN, luksusowego międzygalaktycznego statku wycieczkowego ISS Alithea, zanim ona i jej lojalne Personoidy przejmą kontrolę nad statkiem.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

The Persistence – (PS VR)

Dryfujący, uszkodzony i znajdujący się w polu grawitacyjnym czarnej dziury „The Persistence” został opanowany przez załogę przekształconą w zabójcze potwory. Jako klon oficera bezpieczeństwa Zimri Eder każdy z graczy musi przedostać się na dolne pokłady, aby naprawić uszkodzone systemy i zapobiec rozerwaniu statku na strzępy.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Walking Dead – (PS VR)

Zadaniem graczy w „Walking Dead” będzie stawienie czoła wszystkim okropnościom, jakie stanowią żywi i umarli w przygodzie na PlayStation VR. Starcia ze zdesperowanymi frakcjami i ocalałymi, którzy mogą być przyjaciółmi lub wrogami. Każdy dokonany wybór pociągnie za sobą określone konsekwencje.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Until You Fall – (PS VR)

Gra VR typu hack-and-slash roguelite oferuje godziny emocjonującej, dynamicznej zabawy, podczas której każdy będzie mógł opanować własny styl walki. Głównym zadaniem graczy będzie poruszanie się w rytm muzyki synthwave, atakując, blokując, rzucając zaklęcia i unikając ciosów podczas podróży w głąb neonowego świata fantasy.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!