Jesiennie długie wieczory to doskonała okazja do nadrobienia zaległości w grach. Sony idzie z pomocą, bo właśnie odpalono promkę, dzięki której zyskamy naprawde niezłe tytuły za dużo niższe niż regularnie ceny. A jest w czym wybierać, bo tytułów jest cała masa.

Wśród gier, które dostały obniżki znajdziemy perełki z ostatnich lat, a nawet ostatnich miesięcy. Przykładem jest „The Last of Us II”, które święci tryumfy na całym świecie. Kontynuacja exclusive’a sprzed lat wdarła się z impetem na tegoroczne salony i do konsol PS5 graczy.

Wyprzedaże w PS Store – najciekawsze tytuły

The Last of US II – 109,85 zł

Skoro już weszliście w ten tekst, oznacza to, że tego tytułu nie trzeba Wam specjalnie przedstawiać. Gra wydana została w połowie ubiegłego roku, szybko zaskarbiając sobie serca graczy.

„The Last of Us Part II” to kontynujacja przygód Ellie i Joela wywołała spore zamieszanie jeśli weźmiemy pod uwagę fabułę gry. Znakomitym uzupełnieniem jest oczywiście grafika na najwyższym poziomie, która zachwyca na każdym kroku naszych przygód. Ellie postanawia zemścić się i rusza w długą podróż, porzucając sielankę, w jakiej spędziła ostatnie miesiące.

Cyberpunk 2077 – 140,03 zł

Nie jest to może najniższa cena, za jaką kupimy jeden z największych hitów naszych rodzimych twórców, ale jeśli nie macie tej gry w swojej biblitece, warto to nadrobić. O „Cyberpunk 2077” napisano już niemalże wszystko, od początku były duże problemy z produkcją, ja jednak jestem ciągle jej fanem i w wolnych chwilach ogrywam tytuł na PC.

Call of Duty: Modern Warfare – 144,50 zł

Seria gier „Call of Duty” zawsze budzi najróżniejsze odczucia. Niestety w ostatnich latach były to raczej negatywne opinie, jednak „Modern Warfare” zdaje się być rodzynkiem, bo został ciepło przyjęty przeze krytyków. Gra oferuje tryb kampanii lub zmasowaną rozgrywkę online.

Mortal Kombat 11 – 73,15 zł

Kolejna klasyka, która trafiła do wyprzedaży w PS Store. „Mortal Kombat 11” oferuje zupełnie nową odsłonę kultowej gry. Możliwość rozbudowania postaci niespotykana wcześniej w żadnej z części. Całość postawiona na zupełnie nowym silniku graficznym, co przenosi „Mortal Kombat 11” na najwyższą półkę tytułów, które zaliczane sa do tych „must have”.

Star Wars: Squadrons – 67,60 zł

Tytułów „Star Wars” jest cała rzesza. Oczywiście wiele z nich budzi masę zastrzeżeń, ale dla fanów serii nie ma do większego znaczenia. Tak jest i w moim przypadku, a „Star Wars: Squadrons” ograłem tuż po premierze. Gra jednak cały czas jest zainstalowana na mojej PS5 i od czasu do czasu odpalam ją, aby przenieść się w ulubione uniwersum.

Tytułów w promocyjnych cenach jest całkiem sporo, a wszystkie znajdziecie w osobnej zakładce PS Store, klikając w ten link.


Posłuchaj nas!