Sony zdradziło, jakie gry zobaczymy w październiku w PS Plus. Są to: „Mortal Kombat X”, „PGA Tour 2K21” i „Hell Let Lose”.

Jak co miesiąc, Sony wkrótce udostępni kolejne darmowe gry na PS4 i PS5 w ramach abonamentu PlayStation Plus. Co dostaniemy w tym miesiącu?

Mortal Kombat X – PS4 i PS5

„Mortal Kombat X” to już dziesiąta odsłona jednej z najpopularniejszych serii bijatyk na świecie. W grze studia NetherRealm, każdy może wybrać do walki jednego z ikonicznych bohaterów takich jak Scorpion, Sub-Zero, Raiden, czy Kotal Kahn.

R E K L A M A

Dodatkowo użytkownicy mają do wyboru kilka wersji każdego z wojowników, a także różne strategie i style walki.

mortal kombat x

PGA Tour 2K21 – PS4 i PS5

Na wszystkich użytkowników PlayStation Plus czeka także mnóstwo golfowych emocji. Gra „PGA Tour 2K21” umożliwia stworzenie własnego zawodnika, klubu, a także pola golfowego. Gracze mogą rozgrywać pojedynki na oficjalnych zasadach lub tworzyć własne.

Autorzy gry położyli duży nacisk na realizm rozgrywki, dlatego niektóre zawody i pojedynki mogą okazać się bardzo trudne, wszystko będzie zależeć od odpowiedniego dobrania siły i kątów uderzenia.

pga tour 2k21

Hell Let Loose – tylko PS5

Gra „Hell Let Loose” wprowadza użytkowników w chaos wojny, z pojazdami sterowanymi przez gracza, dynamicznie zmieniającą się linią frontu i rozgrywką skupiającą się na plutonach, które decydują o losach bitwy. Pole walki jest podzielone na kilka duży sektorów, co pozwala na unikalną rozgrywkę, w której dwie siły po pięćdziesięciu graczy walczą na śmierć i życie.

Hell Let Loose ps5

Wszystkie wymienione gry będzie można dodać do biblioteki już 1 października 2021.