Od czasu premiery PlayStation VR gracze otrzymali kilka wyjątkowych tytułów przeznaczonych na tę platformę. Co więcej, spotkały się one także z uznaniem krytyków.

Pod względem grafiki i rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości imponują choćby gra akcji „Rez Infinite”, epicka platformówka „Astro Bot Rescue Mission” czy kultowa skradanka „Hitman 3”.

Najpopularniejsze gry PlayStation VR

Z okazji 5 urodzin PS VR Sony podzieliło się także rankingiem najpopularniejszych tytułów na tę platformę. Oto one:

  • Rec Room
  • Beat Saber
  • PlayStation VR Worlds
  • The Elder Scrolls V: Skyrim VR
  • Resident Evil 7 biohazard

Aktualnie biblioteka PS4 i PS5 liczy już ok. 500 pozycji, w których możliwa jest zabawa w wirtualnej rzeczywistości dzięki PS VR.

najpopularniejsze gry ps vr

Gry PS VR w PS Plus!

Sony poinformowało na dodatek, że, począwszy od listopada tego roku, posiadacze subskrypcji PlayStation Plus otrzymają, bez dodatkowych opłat, trzy dodatkowe gry PS VR. Więcej szczegółów będzie dostępnych w comiesięcznej aktualizacji PlayStation Plus, która pojawi się w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Oprócz tytułów, które cieszyły się dużym powodzeniem, należy również pamiętać o nadchodzących premierach. W przygotowaniu są takie gry jak „Moss: Book II”, „Wanderer”, „After the Fall”, „Humanity”, „Puzzling Places”, „Zenith: The Last City” i wiele innych.

PlayStation VR to najprostszy w użyciu i łatwo dostępny sposób, by doświadczyć zaawansowanych wrażeń wirtualnej rzeczywistości we własnym salonie. Do rozpoczęcia przygody z PS VR wystarczy konsola PlayStation 4 lub PlayStation 5 oraz PlayStation Camera. Nowoczesny wyświetlacz HD OLED, możliwość śledzenia ruchów głowy w zakresie 360 stopni oraz dźwięk 3D, umieszcza użytkownika „w samym środku” gry i pozwala cieszyć się interakcjami z niezwykle realistycznym otoczeniem.


Posłuchaj nas!