Oto teksty z ubiegłego tygodnia, które cieszyły się Waszym największym zainteresowaniem.

TOP 5

W sobotę zaatakowano popularną giełdę Bitmart, z której skradziono cały zestaw różnych kryptowalut. Hakerzy ominęli najpopularniejsze z nich, a skupili się między innymi na X2P, BabyDoge czy SAFEMOON. Rozbicie przejętych pieniędzy na wiele walut to z pewnością dodatkowy środek bezpieczeństwa ze strony złodziei.

R E K L A M A

Kolejny atak hakerów na kryptowaluty. Skradziono prawie 800 milionów złotych

TOP 4

Długie, zimowe wieczory przed nami, a to – przynajmniej dla mnie – jest zawsze okazją do ogrywania gier z gatunku strategicznych. Anno 1800 jest u mnie zawsze zainstalowane, ale zaglądam także do starszych tytułów. I Ubisoft chyba wyczuło moment, udostępniając właśnie za darmo Anno 1404.

Idealna na zimowe wieczory – Anno 1404 za darmo na PC

TOP 3

Najpewniej każdy… Webmaster, doskonale zna Alexa.com, a przede wszystkim zna różnice między serwisem Alexa.com a asystentem głosowym Alexa. Obie te usługi/produkty pochodzą od jednego właściciela – Amazon, który właśnie postanowił zamknąć ranking stron Alexa.com. Celowo napisałem o webmasterze, bo to właśnie za czasów „webmasterów” serwis ten najpewniej osiągnął szczyt swojej popularności. Jeśli moja pamięć mnie nie myli, to był też czas popularnego PageRank, który był równie istotny dla tamtych czasów.

Alexa.com zostanie zamknięta!

TOP 2

Ostatnio HBO wypuszcza naprawdę bardzo interesujące pozycje. Moje serce i czas zawładnęła Przynęta, której cztery odcinki od tygodnia są dostępne w bibliotece HBO GO. Również w ostatnich dniach pojawiła się kolejna produkcja, tym razem Czas. Serial Czas to opowieść o więźniu, co już trafia do mnie idealnie, bo tematyka i klimaty Orange is the new black czy też Uwięzione to mój ulubiony rodzaj produkcji. W przypadku serialu od HBO GO wygląda to trochę inaczej, bo jest to bardziej dramat, niż sensacja.

Nowy serial „Czas” już na HBO GO: Sean Bean i Stephen Graham w rolach głównych

TOP 1

Tegoroczne wyprzedażowe szaleństwo z okazji Black Friday przeszło już do historii. Nie jest to jednak koniec promocji, bo właśnie Xiaomi przygotowało jedną z lepszych, jeśli nie najlepszą ofertę w ostatnich miesiącach. Z okazji zbliżających się świąt można upolować naprawdę niezłe oferty, a w promocji są smartfony zarówno Xiaomi, jak i Redmi.

Black Friday to pikuś! Xiaomi odpala świąteczną mega promocję


Posłuchaj nas!