Nowy serial Przynęta na HBO GO może okazać się hitem tej zimy.

Seriale kryminalne uwielbiam, a ten, który właśnie trafił na HBO GO może być hitem najbliższych tygodni. Przynęta opowiada o głośnym na początku lat 90. ubiegłego wieku, śledztwie. Bohaterką produkcji jest policjantka (Niamh Algar) prowadząca sprawę.

Kobieta przyjmuje pseudonim Lizzie James i ma stać się atrakcyjną przynętą dla podejrzanego o zabójstwo. Serial składa się z czterech odcinków i własnie trafił w całości na HBO GO.

R E K L A M A

Serial Przynęta już dostępny w HBO GO

Już sam fakt, że serial trafia na platformę HBO GO daje do myślenia. Nie od dzisiaj wiadomo, że właśnie tutaj lądują bardzo ambitne produkcje. Na szczęście weekend przed nami i już wiem, co trafi na ekran mojego telewizora w piątkowy wieczór.

Keith Pedder (Harry Treadaway), młody detektyw, który prowadzi sprawę jest zdesperowany i prosi o pomoc najsłynniejszego brytyjskiego profilera, Paula Brittona (Eddie Marsan), żeby pomógł mu zaplanować brawurową tajną akcję. Razem opracowują wyjątkową i niebezpieczną tajną operację, na czele której staje ambitna policjantka Sadie Byrne (Niamh Algar). Kierując się jedynie poszlakami, ma nawiązać relację z głównym podejrzanym – samotnym mężczyzną, który mieszka w pobliżu miejsca zbrodni, Colinem Staggiem (Sion Daniel Young).

Policja wierzy, że jeśli Sadie zdobędzie jego zaufanie, mężczyzna może ujawnić ważne informacje w sprawie morderstwa Rachel. Sadie, prowadzona przez profilera kryminalnego, przybiera pseudonim Lizzie James, kobiety z mroczną przeszłością. Staje się w ten sposób atrakcyjną przynętą dla mężczyzny, którego mają na oku. Tak właśnie zaczyna się jedna z najbardziej kontrowersyjnych operacji w historii brytyjskiej Metropolitan Police.

W serialu Przynęta występują Niamh Algar, Sion Daniel Young, Harry Treadaway, Eddie Marsan, Rochenda Sandall i Nathaniel Martello-White. Scenarzystą i producentem jest Emilia di Girolamo, a producentami wykonawczymi Dave Nath oraz Pete Beard.

To nie jedyna z nowości, jaka pojawiła się z początkiem grudnia na HBO GO. Więcej na pewno przedstawimy tuż przed weekendem, a Was zachęcam do zobaczenia listy premier HBO GO na cały grudzień 2021!