Radio dla kierowców w czasach potęgi streamingu muzyki? Na taki pomysł wpadł Yanosik, który umieścił w swojej aplikacji nowy element, który nie tylko umili podróż. Nowe radio zapewni także rozrywkę w postaci felietonów i innych, równie ciekawych audycji.

Z nowego elementu aplikacji korzystam od weekendu. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to dopiero początek „stacji radiowej” i jest tu sporo braków, natomiast i tak radio dla kierowców dostarczyło mi sporo rozrywki. Co więcej, do słuchania audycji nie musimy nawet uruchamiać apki. Wystarczy, że udamy się na stronę radioyanosik.pl. Znajdziemy tam dokładnie ten sam content. Dobrze, ale co właściwie oferuje serwis?

Yanosik 2

Yanosik i radio dla kierowców – to ma sens

Od czasu, gdy zacząłem korzystać ze wszelkiej maści streamingu, zwyczajnie zapomniałem o tradycyjnym radio FM. Kiedyś słuchałem go w biurze, a także podczas podróży autem. Czy wróciłbym do danych przyzwyczajeń? Jeszcze do niedawna odpowiedziałbym przecząco, jednakże teraz rozważyłbym taką możliwość. Wszystko za sprawą radia, które Yanosik przygotował właśnie dla kierowców.

Kamera Nextbase 30 % taniej? Tak – dzięki współpracy z InterRisk! Łapcie promocje, bo akcja wiecznie trwać nie będzie

Yanosik, znany jako antyradar dla kierowców, staje się powoli dosłownym centrum zarządzania sprawami związanymi z samochodem. W aplikacji mamy nawigację, ostrzeżenia dla kierowców, ubezpieczenia, płatności za autostrady, a nawet przypomnienia o badaniu technicznym. Radio idealnie wpisuje się w ten schemat.

Radio Yanosik powstało z tego samego powodu, co znana nam wszystkim aplikacja Yanosik – aby nieść pomoc kierowcom. Aplikacja ostrzega kierowców o różnych zagrożeniach na drodze, natomiast radio Yanosik, które jest dostępne w aplikacji, umila podróż, przekazuje wiedzę oraz ciekawostki z zakresu motoryzacji i również informuje o najważniejszych zdarzeniach drogowych – tłumaczy Adam Tychmanowicz, twórca Yanosika

Naszej stacji radiowej można słuchać nie tylko będąc w trasie podczas korzystania z aplikacji Yanosik. Stworzyliśmy również stronę internetową, która umożliwia słuchanie ulubionej muzyki, podcastów i audycji podczas pracy, w domu i w każdym innym miejscu, w którym mamy dostęp do internetu. Zależało nam na tym, aby Yanosik mógł towarzyszyć każdemu, dosłownie wszędzie – dodaje.

Co znajdziemy w radio dla kierowców? Przede wszystkim muzykę, która – miejmy nadzieję – poprawi nam samopoczucie. Poza tym, w aplikacji pojawią się interesujące audycje z osobami związanymi z różnymi dziedzinami, w tym – z motoryzacją. Porady, ciekawostki i bogate w emocje felietony to coś, co z pewnością doceni spore grono kierowców.

Jeśli nie widzicie w swojej aplikacji wspomnianego elementu, udajcie się do Google Play Store lub do Apple App Store i pobierzcie oczekującą aktualizację Yanosika.