Nextbase zadebiutował w Polsce ze swoimi kamerami samochodowymi w 2022 roku. Uznana wśród mediów oraz konsumentów firma współpracuje z ubezpieczycielem InterRisk, która ma teraz dla swoich klientów korzystną ofertę.

Kamera Nextbase w waszym aucie? Nie macie, a teraz chcielibyście mieć? I dołożyć do tego pakiet ubezpieczeń? Toż to najlepszy moment na takie ruchy! W ramach najnowszej akcji promocyjnej InterRisk wystarczy skorzystać z usług posiadającego w swojej ofercie ubezpieczenia InterRisk, aby otrzymać 30% zniżki na zakup produktów marki Nextbase. Promocja dotyczy zarówno kamer samochodowych, jak i akcesoriów na dedykowanej podstronie w sklepie internetowym marki. Działanie to jest kontynuacją prowadzonej w 2022 roku akcji, która cieszyła się ogromną popularnością. Obecna kampania promocyjna potrwa do 26 września 2023 roku.

Nextbase
fot. Nextbase

 

Kamera Nextbase 30 % taniej dzięki współpracy z InterRisk

Partnerstwo z InterRisk doskonale komponuje się z globalną strategią marki Nextbase. Według niej kamera samochodowa jest nie tylko urządzeniem rejestrującym trasę, ale również sprzętem, który może znacząco podnieść bezpieczeństwo podróżujących. Większość modeli Nextbase serii 2 (od 322GW wzwyż) posiada funkcję Emergency SOS, która w razie wypadku i braku reakcji ze strony kierowcy automatycznie wezwie na pomoc odpowiednie służby ratunkowe. Otrzymają one wiele danych na temat podróżujących oraz przede wszystkim współrzędne miejsca zdarzenia, włącznie z kierunkiem jazdy samochodu.

Marka Nextbase stale rozwija swoje produkty i już niedługo kierowcy będą mogli korzystać z kolejnych ratujących życie i zdrowie rozwiązań. Nextbase na całym świecie podejmuje wiele inicjatyw, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Z przeprowadzonych na zlecenie marki badań wynika, że samo posiadanie w pojeździe kamery samochodowej pozytywnie wpływa na sposób zachowania kierującego samochodem.

Nextbase
fot. nextbase

 

Zniżki na kamerę Nextbase można otrzymać w ramach akcji InterRisk, która potrwa do 26 września 2023 roku

Opisywana akcja promocyjna przebiega pod hasłem e-zdrapka Festiwal Nagród InterRisk, która powstała z myślą o pośrednikach ubezpieczeniowych. Dzięki współpracy z Nextbase, skorzystać na niej mogą również stali klienci – wystarczy, że skontaktują się ze swoim agentem InterRisk, aby zapytać o zniżkę na zakup produktów marki Nextbase. Działanie to jest kontynuacją prowadzonej w 2022 roku akcji, która cieszyła się dużą popularnością. W najbliższym czasie kooperacja Nextbase i InterRisk będzie rozszerzana. W tegorocznej loterii InterRisk przygotował dla pośredników ubezpieczeniowych aż 10 tysięcy nagród, w tym 50 kamer samochodowych Nextbase. Nagrodą Główną jest Hyundai i20.