Jak weekend to i nowości w HBO GO!

Nadszedł upragniony weekend, a razem z nim sporo nowości w serwisach streamingowych. Przyglądamy się na bieżąco temu, co wskakuje na platformy, a dzisiaj zobaczmy co słychać w HBO GO. Tutaj jak zawsze jest ambitnie i świeżo. Są jednak także klasyki.

Zacznijmy więc od tych ostatnich, bo w tym tygodniu na HBO GO wylądowała seria filmów Mission: Impossible. Pięć produkcji z cyklu już jest dostępne w bibliotece HBO GO. Co jeszcze? Nowe odcinki Młodego Sheldona, a także Mortal Kombat czy Godzilla vs. Kong. Jak widzicie jest i będzie co ogladać!

R E K L A M A

Nowości HBO GO

Mission: Impossible – Rogue Nation

Ethan Hunt (Tom Cruise), niegdyś członek elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, skrzykuje swoich dawnych kolegów (Jeremy Renner, Simon Pegg, Ving Rhames), aby stawić czoła niebezpiecznej sieci agentów, zwanej Syndykatem. Organizacja zagraża światowemu pokojowi. Zadanie nie będzie łatwe. Hunt będzie musiał zjednoczyć siły ze zdyskredytowaną agentką brytyjskiego wywiadu (Rebecca Ferguson). Czy grupie śmiałków uda się pokrzyżować plany złoczyńców? Piąta cześć przygód niezwyciężonego agenta, w którego rolę od lat wciela się bezbłędnie hollywoodzki gwiazdor Tom Cruise. Twórcą jest laureat Nagrody Akademii Christopher McQuarrie.

Mission: Impossible – Ghost Protocol

Agent IMF Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego elitarny zespół zostają oskarżeni o zorganizowanie ataku bombowego na Kremlu. W konsekwencji wszyscy agenci zostają zwolnieni ze służby. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób, żeby oczyścić dobre imię agencji i uniemożliwić przeprowadzenie kolejnego ataku. Pokój na świecie po raz kolejny wisi na włosku. Kontynuacja kasowego przeboju z trzykrotnie nominowanym do Nagrody Akademii Tomem Cruise’em (Jerry Maguire) w roli piekielnie inteligentnego i sprytnego agenta specjalnego, który po raz kolejny musi znaleźć sposób, aby wyjść cało z opresji. Produkcja została wyróżniona dwiema nagrodami Saturna.

Adrienne

Film dokumentalny HBO w reżyserii Andy’ego Ostroy’a, męża zmarłej Adrienne Shelly, jest hołdem złożonym życiu i dorobkowi aktorki, reżyserki i scenarzystki, żony i matki oraz bardzo osobistą kroniką przeżywanej żałoby. Shelly wystąpiła w ponad 20 filmach, w tym w głośnych produkcjach kina niezależnego „The Unbelievanle Truth” i „Trusy” w reżyserii Hala Hartley’a. Była scenarzystką i reżyserką kilku filmów krótkometrażowych i fabularnych, w tym doskonale przyjętej przez krytyków komedii „Kelnerka”. Shelly nie dożyła jednak jej premiery i nie czytała pochlebnych recenzji, bo została zamordowana pod koniec 2006 roku. W dokumencie Ostroy nie tylko przedstawia widzom życie Adrienne i składa hołd jej dorobkowi, ale także pokazuje jak rodzina żyje dalej w obliczu niewyobrażalnej tragedii.

Młody Sheldon nowy odcinek

Piąty sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu.

Święty i spółka

Candy Smalls to najwyższa rangą elfka na biegunie północnym. Kiedy następca Świętego Mikołaja zostaje podkupiony w Wigilię przez Amazona, Candy może wreszcie zrealizować swoje największe marzenie – zostać pierwszą kobietą na tym stanowisku.

Steven Universe Przyszłość

Po uratowaniu galaktyki Steven wciąż czuje się potrzebny i stara się wszystkim pomagać. Kiedy jednak kończą się problemy innych, trzeba zacząć rozwiązywać własne.

Mortal Kombat

Cole Young, zawodnik MMA, zwykle walczy za duże pieniądze. Mężczyzna nic nie wie na temat swojego pochodzenia i nie ma pojęcia dlaczego Cesarz Zaświatów, Shang Tsung, wysłał za nim Sub-Zero, swojego najlepszego wojownika i kriomancera nie z tego świata, żeby ten go zgładził. W obawie o bezpieczeństwo swojej rodziny i na polecenie Jaxa, majora sił specjalnych, Cole wyrusza na poszukiwania Sonyi Blade. Co ważne okazuje się, że Jax ma takie samo znamię w kształcie smoka, z którym urodził się Cole. Niedługo potem Cole Young trafia do świątyni Lorda Raidena, Starszego Boga i obrońcy Ziemi, który zapewnia schronienie ludziom z tajemniczym znamieniem. Na miejscu trenuje z najbardziej doświadczonymi wojownikami – razem staną do walki wrogami z Zaświatów. Jej stawką będzie cały wszechświat.

Godzilla vs. Kong

Kong i jego obrońcy wyruszają w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć prawdziwy dom kolosa. Towarzyszy im Jia, osierocona dziewczynka, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna więź. Niespodziewanie jednak członkowie wyprawy napotykają na swojej drodze rozjuszoną Godzillę, która sieje zniszczenie na całym świecie. Widowiskowe starcie tych dwóch tytanów, do którego dochodzi w wyniku działania tajemniczej siły, uchyla przed nami rąbek tajemnicy, który jest ukryty głęboko w jądrze Ziemi.

Czas

Więzień, którego trawi poczucie winy i oficer stojący przed niemożliwym wyborem. Trzymająca w napięciu historia o karze i zasadach z Seanem Beanem i Stephenem Grahamem w rolach głównych.