Za chwilę połowa stycznia, a my otrzymujemy jeszcze podsumowania roku 2021.

Tym razem trafiło do nas podsumowanie tego, co najczęściej było oglądane w Polsce na platformie HBO GO. I tutaj małe zaskoczenia są, bo zestawieniu znajdują się… Przyjaciele. Zajmują miejsce wyższe niż hit ostatnich lat, czyli Sukcesja.

W ubiegłym roku pojawiło się naprawdę sporo nowości w HBO GO. Były to zarówno kasowe filmy, ale przede wszystkim seriale. Przekrój gatunkowy był najróżniejszy, bo mieliśmy kryminalne zagadki, opowieści fantasy i oczywiście zabawne komedie. Niemalże każdego dnia do biblioteki HBO GO trafiała jakaś nowa pozycja.

R E K L A M A

TOP 10 oglądalności HBO GO w Polsce w 2021 roku

Widzowie w Polsce najczęściej w 2021 roku oglądali nagrodzony Emmy serial Mare z Easttown, gdzie w tytułowej roli moglibyśmy zobaczyć znakomitą Kate Winslet. W produkcji tej podążamy śladami policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii podczas prowadzonego przez nią śledztwa w sprawie morderstwa. Historia zagłębia się w mroczne strony zżytej ze sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość.

TOP 10 – seriale

 1. Mare z Easttown
 2. Gra o tron
 3. Opowieść podręcznej
 4. Rick i Morty
 5. Przyjaciele
 6. Czarnobyl
 7. Księga czarownic
 8. Sukcesja
 9. I tak po prostu…
 10. Nierealne

Jak widać w czołówce znajduje się ciągle Gra o tron, a także Przyjaciele i Czarnobyl. Zaskakuje natomiast obecność na liście serialu I tak po prostu…, który zadebiutował chwilę przed końcem 2021 roku.

Jak sytuacja wyglądała w przypadku filmów? Lider jest tylko jeden i jest to Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, w czołówce znajdują się również Wonder Woman 1984 i Przyjaciele: Spotkanie po latach, gdzie Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, a także wielu wyjątkowych gości, spotkało się po latach, aby wspólnie celebrować ten kultowy serial.

TOP 10 – filmy

 1. Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
 2. Wonder Woman 1984
 3. Przyjaciele: Spotkanie po latach
 4. Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
 5. Harry Potter i kamień filozoficzny
 6. Mulan
 7. Spectre
 8. Na noże
 9. Coco
 10. Harry Potter i komnata tajemnic

Jak będzie w tym roku? HBO GO raczej lada chwila zamieni się w serwis HBO Max, a to oznacza jeszcze więcej nowości na platformie!