W Polsce ciągle wyczekujemy na wejście HBO Max, które ma zastąpić HBO GO. Jednak nie oznacza to, że nowości nie trafiają do naszego kraju. Takim przykładem jest serial „Dzika republika”, który zapowiada się bardzo dobrze i wróżę mu sukces. Produkcja właśnie wylądowała w ofercie HBO GO Polska.

Jeśli więc spędzacie rozpoczęty właśnie weekend w domu, warto przejrzeć nowości na HBO GO i nie tylko. Sam będę nadrabiał zaległości, chociaż mam już gotową listę do obejrzenia. Dzisiaj jednak ją trochę delikatnie aktualizuję i być może coś z dzisiejszych premier zaburzy plany i otrzyma wyższy priorytet.

HBO GO na weekend

Dzika republika – 1. sezon

Serial opowiada o grupie młodych przestępców. Brali udział w programie resocjalizacji, jednak próba ta się nie udała, a w jego trakcie doszło do tragedii. Postanowili uciec i schronić się w wysokich Alpach. Codzienna walka z naturą, a także próba pohamowania swojej agresi stworzyła z nich specyficzną społeczność, gdzie prawo zostało napisane na nowo.

13 Godzin: Tajna misja w Bengazi

Poprzednia dekada to był istny wysyp produkcji mówiących o wojnach na Bliskim Wschodzie. Nawet Polacy pokusili się o serial, a amerykańskie filmy przyciągały miliony osób do kin. Jedną z lepszych pozycji jest właśnie „13 Godzin: Tajna misja w Bengazi”, która dzisiaj wylądowała na HBO GO. Film opowiada o akcji ratującej dyplomatów po ataku, jaki miał miejsce 11 września 2012 roku na placówkę dyplomatyczną USA w libijskim Benghazi. Reżyserem jest wyspecjalizowany w tego typu produkcjach, Michael Bay („Armageddon”, „Pearl Harbor”).

Młody Sheldon – nowe odcinki

Kolejny już odcinek piątego sezonu przygód młodego Sheldona trafił do HBO GO. Serial rośnie w siłę z każdym sezonem, a producenci nie zamierzają zaprzestać kręcenia kolejnych odcinków. Prequel „Teorii wielkiego podrywu” znakomicie wypełnia pustkę po zakończonym parę lat temu serialu macierzystym.

Sukcesja – sezon 3 HBO GO

Bez wątpienia jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Nie tylko na platformie HBO GO, ale w ogóle. Historia opowiada o rodzinie Royów, gdzie pogoń za pieniędzmi potrafi przyćmić wszystkie inne aspekty życia, od rodziny po relacje małżeńskie i towarzyskie. Na HBO GO znajdziecie również pierwsze dwa sezony produkcji i to jest mój TOP 1 jeśli chodzi o ten weekend.

Trzeba ich rozwieść – film

Jeśli chcecie natomiast się trochę odprężyć to odpalajcie tę komedię. Lekko i przyjemnie, a także zabawnie. Film opowiada o młodym Damienie, który jako cel wyznaczył sobie… doprowadzenie do rozwodu swoich rodziców. Motywem takich planów jest chęć uszczęśliwienia ich z nowymi partnerami.

Święta u Christmasów – film Netflix

Chcecie wprowadzić się już w świąteczny klimat? Najprościej pójść do marketów, ale również można to zrobić na Netflix. Tam zaczynają pojawiać się świątecznie produkcje, a jedną z nich jest film „Święta u Christmasów”. Opowiada on przygody czterech sióstr, które na co dzień nie pałają do siebie zbyt dużą sympatią. Postanawiają odbyć kurs z rodzinnej bliskości. Co dalej? Zobaczcie film. W rolach głównych: Elizabeth Hurley, John Cleese, Kelsey Grammer.