Ostatnio w HBO GO pojawia się sporo nowych seriali.

Czas na Skandal w brytyjskim stylu! Tak przynajmniej zapowiada HBO GO i prezentuje najnowszy serial swojej produkcji. Premiera już niebawem, bo 1 stycznia 2022 roku. Wejście w nowy rok będzie zatem ze sporym rozmachem.

W ostatnim czasie sporo nowych seriali wskoczyło do HBO GO. I nie są to pozycje przypadkowe, bo nie sposób nie wspomnieć o serialu Przynęta, który podbija serca fanów. Ostatnio swoją premierę miał także Czas, który jest bardzo dobrze oceniany.

R E K L A M A

Skandal w brytyjskim stylu odc.01 2 1000

Nowy serial HBO GO: Skandal w brytyjskim stylu

Skandal w brytyjskim stylu jest zapowiadany jako mini-serial. Takie ostatnio cieszą się sporą popularnością w serwisach streamingowych. Nowa produkcja wskoczy do HBO GO już w Nowy Rok, 1 stycznia 2022. W rolach głównych zobaczymy Claire Foy i Paula Bettany’ego. Wcielą się w księżną i księcia Agryll. Dookoła będzie pełno skandali, a także rozwód pary.

Skandal w brytyjskim stylu odc.01 5 1000

Serial oparty jest na prawdziwej historii Iana Campbella oraz Margaret Campbell. Rzecz działa się w 1963 roku.

Skandal w brytyjskim stylu odc.03 1 1000

Publiczny rozpad ich związku stał się jednym z najgłośniejszych i najbrutalniejszych procesów sądowych XX wieku. Kiedy rozpoczął się ten szeroko relacjonowany przez media rozwód, Margaret Campbell, księżna Argyll, uważana niegdyś za charyzmatyczną ikonę urody i stylu, za sprawą licznych oskarżeń o fałszerstwo, kradzież, przemoc, używanie narkotyków czy łapówkarstwo trafiła na czołówki gazet. Światło dziennie ujrzało także pewne zrobione Polaroidem zdjęcie, które stało się jednym z bardziej znanych fragmentów tego skandalizującego rozwodu, rozgrzewającego w latach 60-tych opinię publiczną i media do czerwoności.

Skandal w brytyjskim stylu odc.02 4 1000

W serialu występują: Claire Foy, Paul Bettany, Julia Davis, Amanda Drew, Sophia Myles oraz Richard McCabe. Za scenariusz odpowiedzialna jest Sarah Phelps.

Premiera serialu Skandal w brytyjskim stylu (A Very British Scandal) odbędzie się w HBO GO 1 stycznia.