Szukacie tanich gier na PS4 i PS5? Tylko do 14 października trwa specjalna wyprzedaż, w której taniej można kupić m.in. gry z serii „Assassin’s Creed”, „Doom Eternal”, „Cuphead” i inne pozycje.

Wyprzedaż PS Store – tanie gry na PS4 i PS5 do 14.10.2021

Assassin’s Creed

Serii „Assassin’s” Creed” chyba nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę zna się na grach wideo. Saga o zakonie skrytobójców skradła serca graczy i graczek na całym świecie. Aktualnie w przecenie na PS Store możemy dostać „Assassin’s Creed III”, w którym główną rolę odgrywa Connor Kenway, przodek Desmonda Milesa. Taniej kupimy też „Assassin’s Creed IV: Black Flag”, gdzie główną postacią jest Edward James Kenway – dziadek Connora.

assassin's creed iv black flag ps4

Cuphead

„Cuphead” to z kolei pozycja obowiązkowa dla fanów gier niezależnych i tytułów o niespotykanie wysokim poziomie trudności. Gra nawiązuje do bajek i animacji z lat 50-tych ubiegłego wieku, ale odznacza się przy tym wyjątkowym charakterem i oryginalną, wymagającą rozgrywką.

cuphead ps4

Doom Eternal

Legendarny „Doom” kilka lat temu powrócił w wielkim stylu i znów kopie tyłki. A „Doom Eternal”, który teraz jest w promocji na PS Store, jest tego najlepszym dowodem. W grze wydanej w marcu 2020 roku ponownie możemy wcielić się w Doom Slayera i musimy stłumić inwazję demonów, które zaatakowały Ziemię.

Crash Team Racing: Nitro-Fueled + Spyro: Reignited Trilogy

To natomiast chyba najlepsza aktualnie okazja na PlayStation Store pod kątem „najwięcej gier za jak najmniejszą kwotę”. W ramach specjalnego pakietu możemy kupić gokartową wersję „Crasha” oraz ostatnią reedycję trzech pierwszych, klasycznych przygód uroczego smoka „Spyro”. Tytuły zadebiutowały lata temu jeszcze na PSX, ale niedawno doczekały się reedycji w odświeżonych wersjach na PS4 i PS5.

crash team racing

„Crash Team Racing Nitro-Fueled” to dużo więcej niż nostalgia – recenzja


Posłuchaj nas!