Grudzień obfitował w zacne wyprzedaże gier na najróżniejsze platformy, od PC poprzez konsole przenośne Nintendo Switch, na konsolach nowej generacji PS5 i Xbox Series S/X kończąc. Styczeń jednak stara się dorównać ostatnim wyprzedażom, a w PlayStation Store pojawiła sie właśnie druga już tura Zimowej Wyprzedaży.

Jeśli chcecie podreperować swoją bibliotekę najlepszymi grami ostatnich miesięcy, to najlepszą metodą jest podejrzenie tego, co w promocji oferuje Sony. A tam sporo hitów, jak chociażby Horizon Zero Dawn: Complete Edition za… 39,50 zł.

R E K L A M A

Druga tura Zimowej Wyprzedaży w PlayStation Store

Oczywiście kultowe Horizon Zero Dawn w wersji Complete Edition to nie jedyna mega promka. W wyprzedaży znajdziecie również The Last of Us: Remastered w cenie 39,50 zł. Jeśli nie prześliście pierwszej części to warto kupić właśnie wersję odświeżoną, która idealnie wprowadzi Was w świat The Last of Us przed drugą odsłoną.

PlayStation Store

  • Horizon Zero Dawn: Complete Edition: 39,50 PLN zamiast 79 PLN
  • The Last of Us: Remastered: 39,50 PLN zamiast 79 PLN
  • Sackboy: Wielka Przygoda (PS4 & PS5): 170,43 PLN zamiast 299 PLN
  • Returnal: 254,25 PLN zamiast 339 PLN
  • Back 4 Blood: Ultimate Edition (PS4 & PS5): 299,40 PLN zamiast 499 PLN
  • Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition: 119,70 PLN zamiast 399 PLN
  • The Last of Us Part II Cyfrowa Edycja Deluxe: 131,40 PLN zamiast 219 PLN
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku: 39,80 PLN zamiast 199 PLN

Doradzać na pewno nie mam zamiaru, ale powyższa lista to tylko zalążek tego, co na Was czeka w PS Store. Co więcej, powyższe ceny dotyczą osób, które nie posiadają aktywnego abonamentu PS Plus, więc jeśli macie takowy to możecie liczyć na jeszcze nieższe ceny. Abonament PS Plus od Sony dostępny jest już od 160 złotych za cały rok, a w ramach niego otrzymacie również co miesiąc kilka darmowych pozycji, które można dodać do swojej biblioteki.

Wszystkie szczegóły dotyczące drugiej części promocji Zimowej Wyprzedaży można znaleźć pod tym linkiem. Wyprzedaż zakończy się w czwartek 20 stycznia.


Posłuchaj nas!