Dobra promocja pojawiła się w PlayStation Store od Sony.

Jeśli nie posiadacie aktualnie aktywnego abonamentu PS Plus, to warto skorzystać z najnowszej promocji Sony. W jej ramach otrzymacie 3-miesięczną subskrypcję w cenie o połowę niższej niż regularna. Przekładając to na złotówki: zapłacicie 50 PLN zamiast stówki.

R E K L A M A

Abonament PS Plus stale jest popularny, chociaż nie zawsze do oferty darmowych gier trafiają porządne produkcje. Co miesiąc jednak jakaś perełka się znajdzie, podobnie zresztą jest w ofercie na luty 2022. Oferta będzie dostępna tylko dla nieaktywnych użytkowników i potrwa do 13 lutego.

3-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus za 50 zł

3-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus tańsza o połowę

Posiadaczom konsol PlayStation nie trzeba specjalnie tłumaczyć czym jest abonament PS Plus. Dzięki niemu otrzymacie możliwość grania online, a także pobierania wspomnianych tytułów w ramach abonamentu. Co miesiąc jest to kilka pozycji: zarówno na PS4, PS VR, jak i najnowsze konsole PS5. Wspomniana 3-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus tańsza o połowę dostępna jest tylko w sklepie PS Store pod tym linkiem.

W co zagracie w lutym 2022 w PS Store?

UFC 4

Gra została wydana 14.8.2020. Użytkownicy mogą przejść drogę od nieznanego amatora do supergwiazdy UFC w nowym trybie kariery, lub zmierzyć się z całym światem w nowych bitwach Blitz Battles lub Mistrzostwach Świata Online[1]. Gra oferuje płynne kombinacje ciosów oraz elastyczną i autentyczną rozgrywkę w stójce, podczas gdy przebudowana mechanika obaleń i parteru zapewnia większą kontrolę w kluczowych zmaganiach w oktagonie.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

To pierwsza przygoda w Wonderlands inspirowana grą Borderlands. Gracze staną oko w oko ze szkieletami, smokami i gigantycznymi golemami w kampanii pełnej fantazji, zabawy oraz magicznych łupów. Użytkownicy mogą kierować jednym z sześciu unikatowych Łowców Skarbców, z których każdy posiada charakterystyczne dla siebie umiejętności. Gracze będą mogli cieszyć się rozgrywką w pojedynkę lub w trybie kooperacji[3].

Planet Coaster: Console Edition

Gra, w której kreatywność nie zna granic, oferuje możliwość budowy wymarzonych parków kolejki górskiej i zarządzania nimi, z wyjątkową dbałością o szczegóły. Niezależnie od poziomu umiejętności gracze wcielą swoje pomysły w życie. Mogą skorzystać gotowych schematów, aby szybko wznieść ponad 700 obiektów. Samo prowadzenie parku jest równie proste. Goście reagują w czasie rzeczywistym, gdy gracz ustala ceny, zmienia scenerie i instaluje nowe, ekscytujące atrakcje. Szukając inspiracji można skorzystać z Frontier Workshop i wykorzystać najlepsze światowe projekty w swoim rozwijającym się imperium.