Dobra promocja pojawiła się w PlayStation Store od Sony.

Jeśli nie posiadacie aktualnie aktywnego abonamentu PS Plus, to warto skorzystać z najnowszej promocji Sony. W jej ramach otrzymacie 3-miesięczną subskrypcję w cenie o połowę niższej niż regularna. Przekładając to na złotówki: zapłacicie 50 PLN zamiast stówki.

Abonament PS Plus stale jest popularny, chociaż nie zawsze do oferty darmowych gier trafiają porządne produkcje. Co miesiąc jednak jakaś perełka się znajdzie, podobnie zresztą jest w ofercie na luty 2022. Oferta będzie dostępna tylko dla nieaktywnych użytkowników i potrwa do 13 lutego.

3-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus za 50 zł

3-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus tańsza o połowę

Posiadaczom konsol PlayStation nie trzeba specjalnie tłumaczyć czym jest abonament PS Plus. Dzięki niemu otrzymacie możliwość grania online, a także pobierania wspomnianych tytułów w ramach abonamentu. Co miesiąc jest to kilka pozycji: zarówno na PS4, PS VR, jak i najnowsze konsole PS5. Wspomniana 3-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus tańsza o połowę dostępna jest tylko w sklepie PS Store pod tym linkiem.

W co zagracie w lutym 2022 w PS Store?

UFC 4

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Gra została wydana 14.8.2020. Użytkownicy mogą przejść drogę od nieznanego amatora do supergwiazdy UFC w nowym trybie kariery, lub zmierzyć się z całym światem w nowych bitwach Blitz Battles lub Mistrzostwach Świata Online[1]. Gra oferuje płynne kombinacje ciosów oraz elastyczną i autentyczną rozgrywkę w stójce, podczas gdy przebudowana mechanika obaleń i parteru zapewnia większą kontrolę w kluczowych zmaganiach w oktagonie.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

To pierwsza przygoda w Wonderlands inspirowana grą Borderlands. Gracze staną oko w oko ze szkieletami, smokami i gigantycznymi golemami w kampanii pełnej fantazji, zabawy oraz magicznych łupów. Użytkownicy mogą kierować jednym z sześciu unikatowych Łowców Skarbców, z których każdy posiada charakterystyczne dla siebie umiejętności. Gracze będą mogli cieszyć się rozgrywką w pojedynkę lub w trybie kooperacji[3].

Planet Coaster: Console Edition

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Gra, w której kreatywność nie zna granic, oferuje możliwość budowy wymarzonych parków kolejki górskiej i zarządzania nimi, z wyjątkową dbałością o szczegóły. Niezależnie od poziomu umiejętności gracze wcielą swoje pomysły w życie. Mogą skorzystać gotowych schematów, aby szybko wznieść ponad 700 obiektów. Samo prowadzenie parku jest równie proste. Goście reagują w czasie rzeczywistym, gdy gracz ustala ceny, zmienia scenerie i instaluje nowe, ekscytujące atrakcje. Szukając inspiracji można skorzystać z Frontier Workshop i wykorzystać najlepsze światowe projekty w swoim rozwijającym się imperium.