Tak się składa, że mamy dzisiaj środę, ale tak jakby piątek. Jutro dzień wolny, a na piątek sporo osób zaplanowało sobie również odpoczynek. Jeśli nie wiecie co robić w te dni, a jutro niezbyt Wam się uśmiecha wychodzić na marsze, to zachęcam do nadrobienia zaległości w filmach i serialach.

Produkcji pojawia się pełno niemalże codziennie. Nie inaczej jest i teraz, a ja przejrzałem to, co najlepszego wskoczyło na Netflix i HBO GO. Myślę, że znajdziecie coś dla siebie, bo ja zamierzam oddać się błogiemu leniuchowaniu z pilotem w ręku. A co!

Co obejrzeć w długi weekend na HBO GO i Netflix?

Święta u Christmasów – film Netflix

Chcecie wprowadzić się już w świąteczny klimat? Najprościej pójść do marketów, ale również można to zrobić na Netflix. Tam zaczynają pojawiać się świątecznie produkcje, a jedną z nich jest film „Święta u Christmasów”. Opowiada on przygody czterech sióstr, które na co dzień nie pałają do siebie zbyt dużą sympatią. Postanawiają odbyć kurs z rodzinnej bliskości. Co dalej? Zobaczcie film. W rolach głównych: Elizabeth Hurley, John Cleese, Kelsey Grammer.

Kanadyjski dramat, który premierę miał w 2021 roku. Film opowiada o utalentowanej młodej artystce, której marzeniem jest tworzenie muzyki. Codzienne życie daje jej w kość, a budżet ledwo się domyka. Przez to podejmuje się najróżniejszych prac, które zbyt dużych efektów nie dają, a zabierają sporą część czasu, który mogłaby poświęcić na tworzenie muzyki. Pewnego dnia rozpoczyna przygodę z płatnymi randkami. Jej życie zaczyna nabierać tempa.

Sukcesja – sezon 3 HBO GO

Bez wątpienia jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Nie tylko na platformie HBO GO, ale w ogóle. Historia opowiada o rodzinie Royów, gdzie pogoń za pieniędzmi potrafi przyćmić wszystkie inne aspekty życia, od rodziny po relacje małżeńskie i towarzyskie. Na HBO GO znajdziecie również pierwsze dwa sezony produkcji i to jest mój TOP 1 jeśli chodzi o ten weekend.

Zabójstwo dwojga kochanków – film HBO GO

Nie od dzisiaj twierdzę, że to właśnie HBO GO jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o ambitne produkcje. Taką właśnie jest film „Zabójstwo dwojga kochanków”, który został wydany rok temu. Opowiada czterdziestokilkuletnim mężczyźnie imieniem David (Clayne Crawford). Kiedy rozwodzi się z żoną postanawia zrobić wszystko, aby jego dzieci żyły zgodnie i szczęśliwie. Dramat opowiada losy rodziny, których pełno jest na świecie. Warte obejrzenia!

Narcos: Meksyk – sezon 3 Netflix

Kolejna hitowaa produkcja Netflixa. Trzeci sezon był długo wyczekiwany i wreszcie wskoczył do biblioteki. Przyznaję, że zatrzymałem się na sezonie pierwszym, dlatego długi weekend to czas na nadrobienie zaległości.