Kojarzycie serial Euforia? Szybko zdobył rzeszę fanów, a teraz wrócił z drugim sezonem.

W HBO GO pojawił się właśnie pierwszy odcinek 2. sezonu serialu Euforia. Jest to opowieść o 17-letniej Rye Bennett, która skończyła odwyk i rozpoczyna budowanie swojej przyszłości. Wszystkie plany jednak ulegają zmianie, kiedy poznaje Jules Vaughn, nową w mieście, która również szuka swojego drugiego „ja” po rozwodzie rodziców.

W serialu największą gwiazdą jest Zendaya, znana z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, który podbija aktualnie kina na całym świecie. W pozostałych rolach występują: Hunter Schafer, Jacob Elordi („Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”), Algee Smith („Nienawiść, którą dajesz”) oraz Sydney Sweeney (serial „Opowieść podręcznej”).

R E K L A M A

Serial HBO Euforia wraca z drugim sezonem

W drugim sezonie stworzonego przez Sama Levinsona serialu Euforia, pośród wielu przeplatających się osobistych historii w mieście East Highland, 17-letnia Rue (w tej roli ponownie Zendaya, wyróżniona za swoją kreację w poprzednim sezonie nagrodą Emmy) musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między presją wywoływaną przez miłość, stratę i uzależnienie. Twórcą Euforii jest Sam Levinson, który odpowiada za scenariusz produkcji, jest także jednym z jej producentów wykonawczych.

Euforia s2 (1)-1000

Przyznaję, że serial czeka u mnie w kolejce do obejrzenia, ale pojawienie się drugiego sezonu chyba zmotywuje mnie do nadrobienia zaległości. Nie tylko oczywiście dla samej Zendayi, ale dla całej fabuły, która została doceniona podczas gali rozdania nagród Emmy za ostatni rok. Łącznie udało się zdobyć trzy statuetki za tę produkcję. Serial wpisuje się w to, o czym pisałem swego czasu porównując HBO GO i Netflix. Właśnie na HBO otrzymujemy bardzo ambitne projekty, poruszające przede wszystkim problemy społeczne, które trapią miliony ludzi na całym świecie.

Euforia s2 (1)-1000

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu HBO Euforia jest już dostępny w HBO GO. Emisja tego odcinka w HBO zaplanowana została na dzisiaj na godz. 20:10. Kolejne odcinki swoje premiery będą mieć w HBO i HBO GO co tydzień, w poniedziałki. Sezon liczyć będzie 8 odcinków.


Posłuchaj nas!