Wiemy już całkiem dużo o nadchodzących premierach Apple. Znowu jednak zaskakują nas nowości — iPhone 15 w największym wariancie, będzie miał nawet 2 GB pamięci wewnętrznej. Bazowa wersja też urośnie!

Już 13 Września w odbędzie się premiera nowej serii iPhone 15, o czym informował Marcin. Pisaliśmy również o nowych aparatach, baterii, dynamicznej wyspie, USB C i w końcu o tym, że za to wszystko trzeba będzie zapłacić więcej niż przed rokiem. Myśleliśmy, że wiemy sporo. Codziennie dowiadujemy się jednak czegoś nowego. Dziś analitycy zdradzają nam, ile pamięci jest w nowych urządzeniach.

//dzisiaj na dailyweb
  • CMF Nothing uruchomiło nową markę
  • x x twitter rozmowy audio i wideo
  • OLX podsumowuje rynek elektroniki używanej
  • iPhone 15 Pro gry AAA będą nas dużo kosztować
  • Xiaomi Watch 2 Pro piękny, funkcjonalny i tani

Nawet 2 TB pamięci w iPhone 15

Można złapać się za głowę. Codziennie coś nowego. Podczas premiery będziemy chyba przysypiali, bo wydaje się, że producent iPhona już niczym więcej nas nie zaskoczy.

iPhone 15 Pro Max

Pod tagiem #iPhone 15 znajdziecie wszystko, co napisaliśmy o nowej serii telefonów Apple, to znacznie więcej artykułów niż te ze wstępu. Teraz dowiadujemy się, że wzrost ceny jest podyktowany naprawdę rozsądnymi argumentami. To przede wszystkim pamięć wewnętrzna, której ma być dwa razy więcej niż w przypadku poprzedniej serii.

iPhone 16 Pro sporo urośnie – z tej drogi nie ma już powrotu

iPhoner 15

Serwis MacRumors zdobył powyższe informacje od jednego z dostawców części z chin. Co więcej, serwis utrzymuje, że ma również inne, dodatkowe źródło tych rewelacji. Tym samym seria iPhone 15 doczeka się wariantów pamięci, które będą wynosiły 256 GB, 512 GB, 1 TB oraz aż 2 TB. W przypadku bazowego modelu to dwa razy więcej niż u poprzednika. Również najpojemniejszy wariant robi wrażenie 2 TB to naprawdę szokująca wielkość.