WordPress jest aktualnym liderem systemów zarządzania treścią w internecie. Z rzeczonego CMS-a korzysta aż 60% osób poszukujących podobnego narzędzia. Znajdziemy go w aż 40% stron dostępnych w internecie w ujęciu globalnym.

Biorąc pod uwagę obecną popularność WP, a także trend, zgodnie z którym pozycja narzędzia będzie tylko się umacniać, użytkownicy szukają możliwości na optymalizację swoich stron i sklepów opartych na rzeczonej platformie. Jedną z najlepszych metod jest wybór odpowiedniego hostingu. Można pomyśleć, że rzeczony CMS nie potrzebuje rozbudowanego, zaawansowanego hostingu. Czy to jednak prawda? Nie do końca. Zerknijmy więc na korzyści.

Podstawowy hosting dla WordPress wykona zadanie, a nie da Ci pewnych korzyści

cyberfolks 3

Zastanówmy się nad tym, jakimi powodami kierują się przedsiębiorcy, decydujący się na założenie własnej strony. Najczęściej kluczowe są oczywiście przychody. Chcemy więcej zarabiać, ale żeby to zrobić, musimy zadbać o to, aby klient nas zauważył. Nasza strona, to nasza wizytówka, która jest natomiast oceniana przez Google. W efekcie wspomnianej oceny witryna znajduje się wyżej lub niżej w indeksie.

Jeśli więc zależy nam na pozycji, musimy zadbać o prędkość ładowania, interaktywność i stabilność wizualną. Mamy tu oczywiście jeszcze kwestie, takie jak brak uciążliwych reklam czy bezpieczeństwo. Tak naprawdę szalenie istotne okazują się prędkości ładowania strony oraz tak zwany bounce rate, czyli współczynnik odrzuceń (osób opuszczających stronę zaraz po wejściu na nią).

Wspomniane czynniki zależą od wielu części składowych, natomiast wydajność witryny, wygoda poruszania się po niej i bezpieczeństwo będą warunkowane przez hosting. Mimo że WordPress będzie działał na dowolnej usłudze, warto zdecydować się na te lepsze rozwiązania, które zapewniają:

  • Większy poziom bezpieczeństwa
  • Wyższa wydajność / szybkość działania stron (wpływ na seo, konwersje!)
  • Łatwiejsza instalacja systemu WordPress
  • Możliwość korzystania z WP-CLI
  • Merytoryczne wsparcie ze strony operatora

cyberfolks a

To oczywiście slogany, jednakże świetnie oddają one stan faktyczny. Wyższy poziom bezpieczeństwa zapewnią odpowiednie rozwiązania do realizowania kopii zapasowych czy audyt bezpieczeństwa. W przypadku hostingu cyber_Folks wydajność wzrośnie dzięki szybkiemu serwerowi LiteSpeed z LS Cacke, a także nowym mechanizmem przechowywania danych w pamięci RAM.

Kto powinien postawić na lepszy hosting?

Przede wszystkim osoby, których strony mają już solidną oglądalność lub planują taką uzyskać w najbliższym czasie. Zmiana będzie korzystna również dla firm, które chcą zwiększyć konwersje, czyli zadbać o efektywne przełożenie na zyski. Oczywiście, nie można tutaj nie docenić wsparcia, które jest zasadne na każdym etapie prowadzenia własnego biznesu w sieci.

Mega zadowoleni z szybkości i świetnego wsparcia…

Działamy w bardzo dynamicznym środowisku i zaplecze technologiczne muszą być na najwyższym poziomie. Korzystamy z cyberfolks.pl na co dzień i jesteśmy mega zadowoleni z jakości, szybkości i świetnego wsparcia technicznego. Dzięki nim jesteśmy codziennie lepsi dla naszych klientów. – Robert Bernarcik, performancelabs.pl

Hosting WordPress z cyber_Folks jako remedium?

Zdecydowanie! Hosting cyber_Folks skierowany do właścicieli stron opartych na WordPressie skróci czas ładowania strony i współczynnik odrzuceń, zabezpieczy Cię od spamu i ataków, a przede wszystkim da Ci dostęp do bardzo szybkiej technologii SSD NVMe.

Cyber_Folks oferuuje hosting WordPress w kilku pakietach. Przejdźmy przez najważniejsze różnice pomiędzy pakietami. Zanim jednak to zrobimy, rzućmy okiem na cechy wspólne.

cyberfolks aa

Wybierając tytułowe rozwiązanie, zyskujemy wygodny autoinstalator WordPress dla początkujących właścicieli stron, który pomoże ruszyć z własną witryną nawet w 60 sekund. W grę wchodzą też technologie LiteSpeedCache i PHP 8, które w połączeniu z innymi rozwiązaniami zapewnią zwiększoną nawet o 67x wydajność. Warto pamiętać także o wygodnym certyfikacie SSL oraz bezpieczeństwie. W temacie tego ostatniego możemy liczyć na kopie zapasowe realizowane co 6 godzin, dostępne do 28 dni wstecz.

Pakiet wp_IN! V2.0 to opcja bazowa kosztująca 99 zł rocznie, w której możemy zarządzać 1 witryną z transferem do 250 GB i dwa konta e-mail. Pojemność to natomiast 2 GB NVMe. W opcji wp_UP! V2.0 za 128 zł rocznie mamy aż 5 witryn, 500 GB transferu, 15 kont e-mail i pojemność wynoszącą aż 5 GB NVMe. Najpopularniejsza jest jednak wersja wp_GO! v2.0, natomiast najbardziej wymagające osoby powinny rozważyć wybór wp_FLY! V2.0 z obsługą 25 witryn, 50 GB NVMe i brakiem limitów transferu i liczby kont e-mail.

cyber Folks ost

Aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie do Hosting WordPress cyber_Folks, warto udać się na stronę usługodawcy i skontaktować się z przedstawicielami.