Planujesz założenie pierwszego sklepu internetowego i wejście w e-commerce? Na przykładzie cyber_Folks _Stores wyjaśniamy, dlaczego powinieneś skorzystać z kombajnu, który pomoże Ci stworzyć, skonfigurować oraz obsłużyć platformę. Nie komplikuj, postaw na rozwiązanie stworzone przez praktyków.

W dużym uproszczeniu, _Stores to nic innego jak banalne w obsłudze, lecz wyjątkowo rozbudowane narzędzie, którego głównym celem jest stworzenie przyjemnego dla oka oraz funkcjonalnego sklepu internetowego. Oczywiście w grę wchodzi pełna konfiguracja z szablonów oraz dodatki, takie jak hosting, konta pocztowe czy wsparcie techniczne.

//dzisiaj na dailyweb

Osoby, które chcą zacząć przygodę z e-commerce, powinny móc skupić się przede wszystkim na tym, co chcą sprzedać, komu chcą sprzedawać i w jakich obszarach się poruszać. Cała reszta, czyli wybór narzędzia do zarządzania platformą – to żmudna praca, którą można uprościć, dodatkowo oszczędzając pieniądze. Tutaj wchodzi cyber_Folks _Stores.

cyber_Folks _Stores to nie klasyczny kreator

_Stores

Jeśli nie mamy ściśle określonych wymagań, stworzenie gotowego sklepu internetowego z cyber_Folks _Stores powinno zająć nam do piętnastu minut. To niewiele, choć jeśli zależy nam na nieco bardziej złożonej konfiguracji, powinniśmy spędzić z narzędziem nieco więcej czasu. Tak czy inaczej, nie jest to typowy kreator stron lub sklepów internetowych

Owszem, w ramach _Stores skorzystamy z kreatora „drag & drop”, natomiast to tylko jeden z modułów wchodzących w skład całego narzędzia, które obsługujemy za pomocą prostego i intuicyjnego panelu. Oczywiście wybór szablonu czy elementów naszego biznesu e-commerce to niebywale istotne kwestie, które będą oznaczać dla nas łatwość identyfikacji naszej marki z konkretnym segmentem rynku. Niby drobnostka, a jednak warto nieco do niej przysiąść.

Zachwyca nas intuicyjność, prostota obsługi i wygoda. Dodawanie nowych produktów to teraz przyjemność, a gotowe szablony sprawiają, ze tworzenie sklepu jest bardzo proste. Zespół wsparcia działa błyskawicznie, eliminując trudności. Dzięki _Stores mogliśmy skupic sie na rozwoju biznesu pozostawiając konfiguracje w rekach ich zespołu. – Dawid Narożny, basenypoznan.pl.

Stawiając na cyber_Folks _Stores otrzymujemy jednak coś więcej. Decydując się na abonament _Stores, otrzymasz nie tylko narzędzie do wykreowania sklepu. W grę wchodzą także hosting, czyli miejsce na serwerze do przechowywania danych, konta pocztowe, a także certyfikat SSL dla domeny. Wisienką na torcie jest oczywiście profesjonalne wsparcie techniczne, bez którego prowadzenie sklepu byłoby ryzykowne. Warto w tym miejscu wspomnieć, że dostępność poszczególnych dodatków zależy od wybranego planu. Do wariantów abonamentu wrócimy jednak pod koniec wpisu.

Tworzymy krok po kroku sklep internetowy

Na samym początku, korzystając z kreatora, wybieramy szablon do naszych oczekiwań. Co ważne, wszystkie warianty dostępne w _Stores są dostępne w cenie abonamentu. Zostały one posegregowane w kategorie, takie jak: moda, odzież, zdrowie i uroda, hobby, pasja, dom, edukacja oraz produkty techniczne.

kreator Stores

Następnie określamy stylistykę, w tym – kolorystykę, krój i wielkość tekstu, a także widoczność poszczególnych elementów. Tych mamy do wyboru pod dostatkiem. Ważne jest to, że na etapie konfiguracji możemy korzystać z narzędzi do obsługi dostaw, płatności oraz stworzenia swoistej wizytówki marki wraz z przekierowaniem do obsługi klienta.

_Stores to łatwe, intuicyjne narzędzie, które pozwoliło mi w szybki sposób zbudować swój sklep… –  Karolina Bodecka, motkidobromirki.pl

Jeśli obawiacie się zawiłości prawnych związanych z założeniem sklepu, mamy dobrą wiadomość. Usługa cyber_Folks pomoże nam w szybkim i nieangażującym stworzeniu polityki prywatności, regulaminów czy informacji o przetwarzaniu plików cookies.

Na sam koniec dodajemy nazwę, logo i voilà.

Pigułka informacyjna, czyli pakiety, ceny i główne cechy

Reasumując, wybierając usługę cyber_Folks _Stores, otrzymujemy:

• Bardzo szybki sklep z domeną i SSL
• Pełne wsparcie techniczne
• Wygodny i nieskomplikowany kreator
• Panel zarządzania
• Bezpłatne dokumenty prawne
• Wysokie miejsce w audytach SEO
• Bezpłatny import produktów

W pakiecie Start otrzymujemy między innymi 2 GB miejsca na dysku, brak limitu produktów, 2% prowizję za płatności, bezpłatne wsparcie techniczne oraz szybki konfigurator. Przy założeniu do 50 zamówień miesięcznie, zapłacimy abonament w cenie 49 zł miesięcznie. Wybierając opcję Basic, prowizja maleje do 1,7%, otrzymujemy nie jedną lecz dwie skrzynki mailowe, a liczba zamówień to aż 100 miesięcznie. To pakiety, które na dobrą sprawę pozwolą nam się rozkręcić. Cena – 99 zł za miesiąc Co, jeśli nasze potrzeby są większe?

Tutaj wkraczają pakiety Standard i Premium, kosztujące odpowiednio 149 zł i 299 zł miesięcznie. W obydwu przypadkach zyskamy dodatkowe integracje i rozszerzenia, 10x szybsze ładowanie stron, domenę w prezencie oraz monitoring pozycji w Google. Czym więc różnią się pakiety?

Abonament _Stores Standard to prowizja na poziomie 1,5%, 5 skrzynek mailowych oraz 50 GB miejsca na dane. Wariant Premium to całkowity brak limitów, a wysokość prowizji jest negocjowana indywidualnie.

Do końca dnia można jednak skorzystać z atrakcyjnej promocji cenowej.

Stores ost

Najlepszą metodą sprawdzenia, czy _Stores jest rozwiązaniem dla Ciebie, jest przetestowanie usługi. Tak się składa, że można to zrobić w formie 14-dniowej, darmowej próby. Wystarczy udać się na stronę cyber_Folks _Stores.