Godzilla x Kong: The New Empire na pierwszym zwiastunie! Warner Bros rusza z promocją swojej najnowszej produkcji.

Osoby, które nie siedzą głęboko w popkulturze mogą się lekko pogubić. Godzilla ostatnio ma swoje 5 minut i wyskakuje częściej niż powiadomienie, że Elon Musk lub David Zaslav znowu wpadali na jakiś brawurowy pomysł. Najpierw – Apple TV+ zaserwował nam serial Monarch: Dziedzictwo potworów, który zadebiutował na platformie 17 listopada 2023 roku. Zebrał całkiem niezłe opinie od krytyków i widzów, ale nie przebił innego tytułu z tego uniwersum.

//dzisiaj na dailyweb

Prawdziwy raj polscy godzillowaniacy znaleźli 1 grudnia, kiedy w repertuarach wybranych kin pojawi się film Godzilla Minus One. Japońska produkcja rozbiła bank pozytywnych reakcji. Dawno już tego typu kino nie cieszyło się takim odbiorem. Szkoda, że to film ograniczony dystrybucyjnie, bo nie mam złudzeń, że na ekranie IMAX-a wielki potwór byłby po prostu gigantycznie wspaniały! To nie koniec dobrych wiadomości, bo w 2024 czeka nas kolejne spotkanie z Godzillą w duecie z King Kongiem!

Godzilla x Kong: The New Empire na pierwszym zwiastunie!

Godzilla x Kong: The New Empire
Nowy przeciwnik w Godzilla x Kong: The New Empire wygląda na bardzo wkurzonego i… czerwonego


Godzilla x Kong: The New Empire
to kontynuacja filmu z 2021 roku. W Godzilla vs. Kong byliśmy świadkami, jak doszło do spotkania tych dwóch gigantów. Godzilla i Kong bili się między sobą aż miło, a w finale musieli połączyć siły, aby pokonać Mecha-Godzillę. Nie był to może za najlepszy film pod względem scenariusza, bo w zasadzie ci ludzie tam byli bardzo niepotrzebni, ale za to efekty specjalne były świetne (w obecnych czasach nie jest to wcale takie oczywiste) i chętnie udam się na ponowne spotkanie tych dwóch kolosów. Po raz kolejny będą musieli ze sobą współpracować, aby wyjść z opresji cało. I przy okazji uratować świat przed nowym tytanem.

Nowy przeciwnik pochodzi z samego wnętrza Ziemi i będzie nim Skar King, pochodzącym z rasy Konga i posiadający tak potężne umiejętności jak uczenie się mocy przeciwników. Wygląda na to, że wielka małpa może zacząć zionąć ogniem, co może być tylko pretekstem, aby zafundować widzom jeden z bardziej efektownych filmów 2024 roku. Na pewno będzie się działo! Czy z sensem? Kogo to obchodzi? Nie mogę się doczekać.

Godzilla x Kong: The New Empire w kinach wiosną 2024 roku

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Godzilla x Kong: The New Empire ma również zgłębić historię Konga, jego ludu i odkryć tajemnice Wyspy Czaszki. Hasło – Pokłoń się swojemu nowemu królowi, widniejące na pierwszym plakacie mówi chyba wszystko. Może nas czekać spore przetasowanie na mapie potworów, choć osobiście nie wierzę, że nowy antagonista nie zostanie pokonany. Jednak kto wie – może Godzilla lub Kong zostaną uśmierceni i otrzymamy bombę emocjonalną? Przekonamy się niebawem.

Pierwsze wrażenia Natec Crake 2. Myszka wertykalna z przyzwoitymi możliwościami w nieprzyzwoitej cenie

Godzilla x Kong: The New Empire od Warner Bros. Pictures zadebiutuje w kinach 12 kwietnia 2024 roku. Reżyserem został Adam Wingard, czyli twórca poprzedniego filmu. W obsadzie znaleźli się: Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Kaylee Hottle, Dan Stevens, Fala Chen i Rahcel House.