The Office PL z 3. sezonem zbliża się niczym korporacyjny deadline. Stacja Canal+ opublikowała pełny zwiastun, plakat i konkretną datę premiery.

The Office PL to udana – ku zdziwieniu nawet największych hejterów i strażników tradycji – polska wersja kultowego serialu. Niełatwe było to zadanie, bo pierwowzór to tytuł kultowy, tym bardziej że jeszcze przed premierą 1. sezonu fani byli zbulwersowani faktem, że otrzymamy Biuro z naszego ojczystego podwórka. Praktycznie nikt nie wierzył w ten projekt, ale stacja Canal+ zaskoczyła wszystkich niedowiarków. Udało się – i to nawet bardzo!

//dzisiaj na dailyweb

Drugi sezon utrzymał poziom, więc nie powinno nikogo dziwić, że znowu wrócimy do Kropliczanki. Ja się bawiłem świetnie, więc cieszę się, że już niebawem stacja Canal+ zaserwuje nam kolejne odcinki. To zresztą nie tylko moja opinia. Krytycy i widzowie docenili, że nie jest to kopia brytyjskiej czy amerykańskiej wersji, ale świeże, uwspółcześnione i bardzo polskie spojrzenie na absurdy rodzimego biznesu. Dzięki sprawnej satyrze na naszą mentalność i zaściankowość, ubraną w niepoprawny politycznie humor, twórcy dotykają wielu aktualnych i drażliwych społecznie tematów, jak prawa mniejszości, LGBT, zmiany klimatyczne czy aborcja. Pełna zgoda!

The Office PL wróci z 3. sezonem już w listopadzie 2023 roku

The Office PL
Patrząc po niektóych zdjęciach z planu, możemy być pewni, że w 3. sezonie The Office PL będzie się działo!

The Office w finalne 2. sezonu trochę namieszał i konsekwencje pewnych zdarzeń będziemy obserwować w 3. serii. Patrycja po objęciu nowego stanowiska nie próżnuje i jako Pani Prezes od razu chce się wykazać. Pracownicy otrzymają twardy deadline, a powierzone zadanie do najłatwiejszych nie będzie należeć. Kropliczanka ma wprowadzić nowy produkt, jakim będzie energetyk. Wymyślenie logo, kampanii promocyjnej i twarzy napoju to tylko niektóre z punktów planu biznesowego. Całkiem sporo roboty, a czas na realizacje krótki. Czy ekipa podoła – na czele z Michałem? O tym – przekonamy się już 3 listopada – równo rok i jeden dzień od premiery 2. sezonu.

Młody i dynamiczny zespół Kropliczanki powiększy się o dwie nowe osoby: Tomka (Mateusz Król) oraz zmagającą się z depresją pracownicą HR Kasię (Małgorzata Gorol). Niestety, ale wygląda na to, że pożegnamy się z Łukim (Adam Bobik), który został – podobno – niesłusznie aresztowany. Bardzo żałuje, bo to jedna z moich ulubionych postaci serialu. Na szczęście reszta biura raczej pozostanie bez zmian. Stacja Canal+ zaprezentowała oficjalny, pełny zwiastun.

The Office PL – zwiastun 3. sezonu

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

W trzecim sezonie The Office PL za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego.

Nieustraszony powraca na pełnej nostalgii. Pamiętacie Michaela Knighta?

Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentkami ze strony Canal+ Polska są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman, natomiast producentem zewnętrznym jest Jake Vision DGA Studio, producentką kreatywną Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jan Kępiński.

Premiera nowych odcinków The Office PL już 3 listopada w CANAL+ online i w CANAL+ Premium.