EcoFlow PowerStream to kolejny genialny produkt w ofercie. To kompleksowe, ale przyjazne rozwiązanie, dzięki któremu możesz produkować prąd również na swoim balkonie.

Pamiętam śmieszną, ale prawdziwą sytuację. Mój kolega z pracy, Mateusz odebrał telefon od firmy instalującej panele fotowoltaiczne. Tym razem była to jakaś lokalna firma, a nie bot reklamowy. Postanowił więc poświęcić czas rozmowie. Na koniec przyznał, że nie wie, czy spółdzielnia się zgodzi. Marketerka, zapytała o to, jaką spółdzielnię ma na myśli. On odpowiedział, że przecież mieszkaniową, bo dodzwoniła się do mieszkania w bloku. Badum tsss!

Teraz już nie trzeba czekać na telefony, szukać kontaktu ani posiadać wielkiego domu z dachem, na którym umieszczone będą panele. EcoFlow PowerStream to kolejne genialne rozwiązanie, ale pierwsze, które można wykorzystać na balkonie! EcoFlow podesłało nam informację prasową, którą publikujemy w całości.

Treść wiadomości prasowej:

Przedstawiamy najnowsze rozwiązanie EcoFlow w zakresie fotowoltaiki. PowerStream to pierwszy balkonowy system fotowoltaiczny z przenośną stacją zasilania. Umożliwia wygodne korzystanie z energii słonecznej i magazynowanie nadwyżek prądu, dzięki czemu pozwala obniżyć rachunki i zaoszczędzić pieniądze.

EcoFlow POWER STREAM

System obejmuje kilka elementów i jest bardzo prosty w instalacji. Mikroinwerter służy między innymi do podłączenia pozostałych podzespołów i jest kompatybilny ze wszystkimi przenośnymi stacjami zasilania EcoFlow. Wtyczka Smart Plug umożliwia monitorowanie, kontrolę i przydział energii w czasie rzeczywistym – wygodny dostęp do najważniejszych funkcji oferuje dedykowana aplikacja. PowerStream pozwala także korzystać z różnych paneli fotowoltaicznych – o sztywnej lub elastycznej konstrukcji.

EcoFlow POWER STREAM

Ten innowacyjny system zapewnia zasilanie awaryjne, ułatwia zarządzanie zużyciem energii i minimalizuje zależność użytkowników od sieci energetycznej. Doskonale sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w mieszkaniach – można zamontować go na balkonie, tarasie lub nawet w garażu. To idealna opcja dla osób, które szukają oszczędności, a jednocześnie starają się stawiać na ekologiczne rozwiązania.

EcoFlow POWER STREAM

Premiera już 31.05.2023. Więcej informacji dostępnych jest na stronie EcoFlow.

Mamy też informacje bezpośrednio od przedstawiciela EcoFlow – sprzęt dostępny będzie już pod koniec czerwca.